Віталій Кличко наживо заспівав на концерті та вразив публіку (відео)

Чинний мер Києва виконав пісню "Одного дня я стану мером" разом з фронтменом гурту Karta Svitu.

Відео спільного виступу українського державного діяча і фронтмена молодого музичного колективу Івана Маруніча опублікував сам лідер гурту на своїй сторінці в Facebook.

Вчора, 30 вересня, в одному з нічних клубів Києва відбувся перший сольний концерт групи Karta Svitu — нового музичного проекту Івана Маруніча. Так група зазначила перший рік своєї творчості.

У півторагодинній програмі хлопці виконали нові пісні, а також треки "Премія" і "Лопес", які зараз в ротації на радіостанціях. Яскравим моментом вечора стало виконання пісні "Одного дня я стану мером", в якій згадуються цитати Віталія Кличка.

В кінці композиції несподівано для всіх на сцену піднявся сам мер Києва, взяв мікрофон у фронтмена Івана Марунича, і наживо виконав свою фінальну партію. Після завершення пісні мер розповів, що зацікавився треком гурту Karta Svitu в інтернеті й вирішив познайомитися з автором наживо.

"Потрібно мріяти, немає нічого неможливого. Одного дня ти станеш мером", — завершив свій імпровізований стендап Віталій Кличко, зірвавши оплески.

Серед зіркових гостей на концерті були Юрко Юрченко (гурти Скрябін, Юркеш), Сергій Асафатов, Марина Круть, Сергій Мартинюк (гурт Фіолет), Серж Гагарін (продюсер премії "YUNA"), ведучий М1 Денис Жупник з родиною, а також багато інших. Після концерту артисти привітали новий український гурт Karta Svitu зі стартом, а також залишили теплі повідомлення на адресу команди Івана Марунича.