Вода з Нового року подорожчає
Журналіст
Пащенко Ірина
27.12.2021 - 13:57
1797 переглянули
Регулятор погодив з початку наступного року підвищення 45 водоканалами тарифів, місцями куб коштуватиме понад 50 грн.
З 1 січня 2022 року в Україні зростуть тарифи на воду. Згідно з рішенням НКРЕКП, тарифи зростуть на 45 водоканалах.
Зокрема, найвищі тарифи встановлено для клієнтів КП Облводоканал (Запоріжжя) – 54,63 гривень (без ПДВ) за 1 кубометр водоспоживання загалом (централізоване водопостачання та централізоване водовідведення).
Також великі тарифи встановлено для клієнтів КП Уманьводоканал – 47,92 гривень за 1 кубометр і КП Бердянськводоканал – 47,56 гривень.
У Києві тарифи зростуть на 20% – більше за 25,32 гривень (без ПВД) за 1 кубометр (30,38 гривень із ПВД).
Читайте також
NASA Lucy виявила на астероїді Дональдджогансон сліди рідкої води
сьогодні, 11:00
68 переглянули
Удари дронів залишили Крим без світла та води
сьогодні, 09:09
75 переглянули
Поляки купили 80% виробника “Карпатської Джерельної”
сьогодні, 06:28
100 переглянули
Унікальне підводне місто Атлантики виробляє енергію для життя без сонця
вчора, 17:44
107 переглянули
Росія готує удари по водопостачанню Києва, Харкова, Дніпра та Одеси
23.06.2026 - 07:57
147 переглянули

