Володимир Зеленський у ході прес-марафону заявив про підготовку держперевороту

Володимир Зеленський у ході прес-марафону заявив про підготовку держперевороту

Президент Володимир Зеленський у ході прес-марафону у п'ятницю, 26 листопада, заявив про наявність даних про те, що в Україні на початку грудня готується держпереворот.

Спочатку він прокоментував загрозу воєнного вторгнення Росії.

"Сьогодні йде залякування з деяких майданчиків у ЗМІ. Ми повністю контролюємо кордон та готові до будь-якої ескалації", - заявив президент.

Зеленський наголосив, що в Україні є внутрішня загроза.

"Ці виклики вже фіксують розвідки інших країн. Я вже отримав інформацію, що 1-2 числа у нашій країні буде держпереворот", - заявив він.

На уточнююче питання Зеленський зазначив, що не сам Ахметов, а близькі до нього люди обговорюють із представниками РФ тему про те, що "сьогодні Рінат Ахметов готовий долучитися до організації держперевороту".

"У нас є не лише агентурна інформація, а й звукова інформація, де представники з України, скажемо так, обговорюють із представниками Росії, скажімо так, обговорюють участь Ріната Ахметова в держперевороті в Україні. Що буде залучено мільярд доларів і т.д. Я вважаю, що це є підставою бізнесменові Рінату Ахметову, його втягують у війну проти держави Україна. Вважаю, що він почав її, що це буде його велика помилка - не можна воювати проти свого народу, проти президента, якого обрано народом України", - сказав Зеленський.

При цьому він додав, що не збирається тікати, як Янукович, чи виходити з промовами до людей, як Порошенко, а продовжити працювати на Банковій.

Читайте також: