Ворог прагне закріпитися в острівній зоні у гирлі Дніпра - ОСУВ "Херсон"
Журналіст
Ганна Ткач
28.01.2025 - 13:00
556 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Оперативно-тактичне угрупування "Херсон" повідомило, що російські загарбники продовжують спроби закріпитися в острівній зоні у гирлі річки Дніпро. Цю інформацію надав речник ОТУ "Херсон" Павло Довгаль під час телемарафону.
"Російські окупанти продовжують спроби закріпитися в острівній зоні у гирлі річки Дніпро, завдають артилерійських ударів по позиціях Сил оборони України та цивільній інфраструктурі", - зазначив Довгаль.
Він також заявив, що протягом минулого тижня окупанти здійснили 529 обстрілів та завдали три авіаудари. Через спроби проведення штурмових дій ворога не було успіху, адже наступальні дії були відбиті українськими захисниками.
Читайте також
Путін похвалив санкції ЄС і попросив їх не скасовувати
сьогодні, 17:00
18 переглянули
Супутники зафіксували наслідки ударів по логістиці РФ у Криму
сьогодні, 15:36
42 переглянули
Зеленський повідомив про припинення роботи білоруських ретрансляторів
сьогодні, 15:05
53 переглянули
Зеленський: ретранслятори в Білорусі, що наводили удари по Україні, не працюють
сьогодні, 14:52
52 переглянули
Financial Times: США втратили роль світового гегемона за 35 років
сьогодні, 14:48
65 переглянули
Восьмеро зірок, які розірвали стосунки з батьками
сьогодні, 14:36
81 переглянули

