Найпопулярніше зараз

Вперше в історії НАТО: ВМС України очолили командування противником на навчаннях

Український ВМСУ на навчаннях НАТО
Українські військові моряки здійснили прорив, взявши на себе керівництво на навчаннях у рамках НАТО.

Участь у навчаннях REPMUS/Dynamic Messenger 25 у Португалії військово-морських сил Збройних Сил України у плануванні, координації та управлінні силами умовного противника є історичною подією для НАТО.

Ці навчання були проведені з урахуванням актуальних тенденцій у морській війні, зокрема використання безпілотних систем для ударів та швидкого реагування на загрози. Операційний склад ВМС ЗСУ успішно взаємодіяв з партнерами та керував силами умовного противника, демонструючи свої спроможності.

Навчання покликані перевірити спроможності країн-членів НАТО та об'єднали світові події з морської робототехніки та оперативні навчання НАТО.

Участь у цих навчаннях є важливим кроком для українських військових у співпраці з НАТО та підвищенні рівня професіоналізму в умовах сучасної загрози з боку потенційних противників у морі.

Читайте також

Реклама