Вперше за 60 років скоротилось населення Китаю
Журналіст
Пащенко Ірина
23.01.2023 - 11:22
5222 переглянули
Весь 2022 рік став досить тяжким для Китаю. В першу чергу не “відпускав” коронавірус та інші проблеми. Як наслідок, вперше за 60 років чисельність населення Китаю зменшилась. Всього китайців стало менше на 850 тисяч. Станом на 2023 рік населення Китаю складає 1,41 млрд осіб.
В самій країні головною причиною зменшення кількості населення називають правило однієї дитини. Воно діяло багато років до 2015 року. Економічні причини також вплинули на рішення китайців заводити дітей.
Читайте також
Boeing модернізує тренажери для літаків ВМС США через загрозу Китаю та Росії
сьогодні, 01:12
35 переглянули
Миколаївводоканал наймає колекторів для стягнення 258 млн грн боргів
вчора, 22:44
56 переглянули
Європейські праві дистанціюються від Трампа через торговельні війни
вчора, 22:08
59 переглянули

