Мультишерінг у Дії: 3 мільйони українців вже поділилися документами онлайн
Журналіст
Ганна Ткач
18.11.2025 - 22:15
598 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: У застосунку "Дія" запущено нову функцію "мультишерінг", яка здатна спростити життя українцям. За звітами Мінцифри, вже понад 3 мільйони людей скористалися можливістю надсилати цифрові копії своїх документів до установ без рутинних візитів.
Сервіс дозволяє надіслати необхідні документи через мобільний додаток без походу до офісів, що вже оцінили понад 80 компаній. Особливо активно "мультишерінг" використовується в банківському секторі, де він допомагає прискорити процеси верифікації та реєстрації клієнтів.
Мінцифра планує розширювати можливості сервісу, щоб спростити документообіг для усіх українців та підприємств.
Читайте також
Метінвест отримав 20 млн євро на сонячні електростанції
сьогодні, 11:24
62 переглянули
Світовий банк назвав суму на відбудову України у понад 580 млрд доларів
вчора, 22:44
83 переглянули
Розвідка зафіксувала кризу з пальним у Криму та підготовку Білорусі до агресії
вчора, 13:44
80 переглянули
НБУ пояснив, чому гендиректора Укрпошти визнали непридатним
25.06.2026 - 20:24
116 переглянули
Кіберполіція попередила про нову схему продажу неіснуючих авто
25.06.2026 - 16:36
117 переглянули

