Вступ та навчання в польських коледжах і ВУЗах

Більшість молоді вважає навчання за кордоном перспективним і цікавим. Як вступити в одне із закордонних навчальних закладів? Які документи для цього знадобляться? Де учень або студент буде жити і харчуватися? Постараємося максимально докладно дати відповідь на ці питання. А якщо вам будуть цікаві інші нюанси про навчання в Польщі https://proekt-obk.com/ru, - ви зможете знайти відповіді на свої питання на цьому сайті. Тут докладно викладена вся інформація, яка стосується навчання в коледжах Польщі після 9 класу, а також про вступ та навчання в польських ВУЗах. Обов'язково розповімо про найпрестижніших університетах, які знаходяться на передових позиціях в рейтингу ВНЗ. Яскравий приклад - Ягеллонський університет у Кракові, який по праву є одним з найбільш рейтингових вищих навчальних закладів Польщі. Проте, багато молодих людей замислюються про вступ в польські коледжі, а вже потім - до університетів.

Особливості навчання в Польщі в коледжах і ліцеях

Так, в українських школярів є можливість поїхати вчитися в ліцеї, школи, технікуми та коледжі в Польщі після 9 класу https://proekt-obk.com/ru/service/serednya-osvita-u-polshi, - важливі факти про таке навчання дивіться на цьому сайті. Тривалість такого навчання буде залежати від того, в який навчальний заклад ви хочете вступити. Наприклад, можна вступити вчитися в професійну школу, тут навчання триватиме 3 роки. Можна вступити до ліцею, де тривалість навчання також становить 3 роки.

Можна вибрати варіант навчання в Польщі в технікумі, воно триватиме 4 роки. Зате після закінчення технікуму випускник отримає професійну кваліфікацію і зможе підробляти за фахом, паралельно навчаючись в університеті. У будь-якому випадку, після отримання повної середньої освіти, випускники намагаються вступити до університетів Польщі до Варшави та інших міст.

Багато хто цікавиться, чи потрібно здавати іспити, і де живуть учні під час навчання. Вступних іспитів здавати не потрібно. Більш того: навчання в багатьох коледжах, ліцеях і технікумах цієї країни - безкоштовне! Оплачується лише проживання, харчування та кишенькові витрати учнів. Живуть учні в гуртожитках, а харчуються в основному в їдальнях, які працюють при таких гуртожитках. Таким чином, вступ в коледжі в Польщі після 9 класу-хороша можливість для молоді адаптуватися до умов навчання і проживання в Польщі, а потім можна продовжувати навчання в університетах.

Навчання в польських ВУЗах

Багато молодих людей після закінчення школи в своїй країні їдуть вчитися за кордон. Якщо ви збираєтеся вступати до польських ВНЗhttps://proekt-obk.com/ru/country/polsha, - рекомендуємо зайти на цей сайт. Тут можна прочитати всі умови вступу до університету, а також дізнатися більше інформації про найрейтинговіші університети країни - таких як Варшавський національний університеті інші ВНЗ.

Що стосується оплати, то на відміну від середньої освіти, вища освіта - платна. Є винятки для молодих активних людей, які виграли грант або стипендію. Безкоштовно можуть вступити на навчання ті абітурієнти, які мають карту поляка. Проживання та харчування студенти оплачують самостійно. Можна знімати квартиру, якщо при університеті немає гуртожитку.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

145