Як обрати безкаркасне крісло-мішок

Ні для кого не таємниця, що на речі слугують людині, а не навпаки. Тому люди купують великі шафи, дерев’яні ліжка, дубові столи і стільці тощо. Але ці речі не завжди є практичним і зручними, а так іноді хочеться просто відпочити після роботи у зручному кріслі.

Добре, що а сьогоднішньому ринку з’явились безкаркасні меблі  https://sanchobag.com.ua/blog/beskarkasnaya-mebel. Вони відмінний варіант для релаксації, який виконує свої функції. Але як же обрати справді якісні безкаркасні меблі?  У цій статті ми закцентуємо увагу на основних засадах вибору таких меблів.

Перш за все необхідно звертати увагу на розмір. Якщо це покупка для дорослого, то краще замовити виріб мега розміру. Такий виріб здатний витримати вагу до 120 кг, має високу спинку 135 см, яка комфортно підтримує спину, не викликаючи дискомфорту. Чим більше мішок, тим затишніше в ньому відпочивати. Для дитини, в залежності від віку, вибирайте розмір медіум або міні.

Важливим моментом є наявність двох чохлів. У цьому випадку зовнішній чохол легко зняти і випрати в міру забруднення. Крісло завжди буде у гарному стані. До речі, краще, якщо зовнішня оббивка буде складатися з натуральної бавовни, як мінімум, на 70%, не буде слизькою і гладкою. Для виробів з екокожі ця вимога не обов'язкова - достатньо протерти поверхню вологою тканиною, тому  другий чохол не потрібен.

Перед покупкою слід дізнатися, чим наповнений мішок. В ідеалі це повинні бути дрібні кульки полістиролу. Чим дрібніше наповнювач, тим комфортніше буде сидіти. До того ж, не повинно бути хімічного запаху.

Також важливо перевірити наявність дренажних кілець. Вони призначені для того, щоб випустити зайве повітря, коли в крісло сідає людина. Якщо такого пристосування немає, повітря буде тривалий час просочуватися через шви. Наявність люверсов актуально для мішка зі шкірозамінника, а тканинній оббивці можна обійтися і без них.

Необхідно звертати увагу і на стан швів - вони повинні бути виконані французьким способом, суцільний рядком. Блискавка на внутрішньому чохлі повинна бути довгою - до 80% діаметра крісла. Так буде зручно досипати новий наповнювач, якщо виникне така необхідність.

Таким чином, знаючи такі нюанси ви зможете орати якісні безкаркасні меблі на будь-який смак, колір та розмір.

 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

36