Як обрати дитячу нижню білизну

З найперших днів життя дитину одягають в нижню білизну. Спочатку це звичайні сорочечки та повзунки. Пізніше їм на зміну прийдуть маєчки та трусики. Перш за все необхідно, щоб дитяча білизна була зручною і якісною, адже їй належить виконати важливу функцію: захистити інтимні місця і ніжну шкіру дитини від впливу навколишнього середовища.

Одним з основних критеріїв підбору дитячої білизни є якість тканини, з якої вона вироблена. Качественное детское белье в магазине Ingrosso виготовлене із натуральних матеріалів. До них можна віднести чисту бавовну без домішок синтетичних волокон. Така тканина гігроскопічна, а це значить, що шкіра дитини зможе вільно дихати через неї. Бавовна не викликає алергічних реакцій і не сприяє появі попрілостей. Втім, якщо все ж на бавовну у дитини виникне небажана реакція, можна, як варіант, вибрати якісну білизну з мікрофіброю.

Важливо звернути увагу і на товщину тканини, з якої зроблені речі. Занадто тонка тканина не може перешкоджати проникненню бруду.

Неприйнятними для дитини є вузькі трусики з тугою резинкою. Мало того, що ця білизна буде здавлювати і натирати, вона здатна порушити кровопостачання,  що, в свою чергу, спровокує захворювання внутрішніх органів малого таза. Тому не тільки білизна, але і одяг повинен бути за розміром.

Маленькі діти дуже люблять, коли їх білизна прикрашена аплікаціями, бантиками та іншими прикрасами. Якщо є прикраси, які теоретично можна відірвати, обов'язково потрібно перевірити міцність їх кріплення. Ніяких стразів і металевих деталей на дитячій білизні бути не повинно.

Краще купувати речі для дітей в спеціалізованих магазинах. Тут комплекти для малюків і одяг для підлітків напряму закуповуються  у виробників. А це означає, що товари мають сертифікати якості. У будь-якому випадку, перед тим, як надіти комплект білизни на дитину, слід попрати його з господарським милом, а потім, після сушки, прасувати гарячою праскою.

Отже, обираючи нижню білизну для своєї малечі зверніть увагу на розмір, матеріал з якої зроблений виріб, відсутність дрібних деталей, стразів чи інших елементів, які можуть  зашкодити дитині та при використанні дотримуйтеся правил гігієни.

 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!