Як обрати каблучку з діамантом

Однією з найбільш улюбленіших жінками ювелірних прикрас в усі часи незмінно залишаються каблучка з діамантами. Що змушує жіночі серця битися сильніше при вигляді витонченого діамантової каблучки в благородній оправі? Безумовно, естетичні характеристики такого дорогоцінного каменю, як діамант. Він приваблює своєю кришталевою чистотою і мерехтливим блиском. А каблучка, інкрустована діамантом, здатна підкреслити в жінці індивідуальний шарм і природну красу.

Однак щоб каблучка з діамантом дійсно прикрашала руку дами, важливо усвідомлено підійти до вибору подібної прикраси. Враховувати потрібно не тільки розмір виробу. Перше, на що варто звернути увагу перед покупкою - це форма самої каблучки, а також форма і розмір діаманта. Прикраси з великим одиночним діамантом більше підійдуть жінкам з широкою долонею, а власницям витончених долоньок з довгими пальцями - тонкі каблучки з одним каменем або розсипом діамантових вставок. Широкий вибір таких каблучок можна знайти на сайті ювелірного магазину Оникс https://oniks-online.com.ua/categories/koltsa-s-brilliantami .

При виборі каблучки з діамантами не забувайте враховувати вік. Недоречно на кисті молоденької дівчини буде виглядати масивна золота каблучка з діамантовим огранюванням овальної форми. Зате юним леді підуть каблучки з доріжками з чорних і безбарвних діамантів, а також мініатюрні і витончені прикраси на руку з одним не сильно великим дорогоцінним каменем. Безсумнівно, загальний дизайн є одним з основних параметрів, за яким слід вибирати діамантову каблучку собі або в подарунок.

Каблучка з діамантом - дороге задоволення, тому купуючи його, вимагайте у продавця необхідні сертифікати справжності та якості. Будь-який поважаючий себе ювелірний магазин обов'язково представить Вам ці документи. Існує ряд важливих характеристик, за якими можна судити про якість діаманта:

  • Обрамлення. Класичний діамант круглого обрамлення високої якості вражає грою світла в алмазних гранях.
  • Чистота. Справжній діамант відрізняється кристально чистими гранями - неприпустимі такі дефекти, як помутніння, вкраплення і плями.
  • Колір. Каблучки бувають з класичними безбарвними діамантами, а також камінням чорного, коньячного і рожевого відтінку.

Кожен з перерахованих параметрів, безумовно, впливає на вартість дорогоцінної прикраси. Тому вибирайте золоті каблучки з урахуванням фінансових можливостей, стилю і смаку.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

132