Як обрати Пенні Борд?

Останнім часом різноманітні спортивні гаджети набирають все більшої популярності. Велосипеди, самокати, численні види скейтів та інших засобів для активного відпочинку заполонили спортивний ринок товарів.

У цій статі ми хочемо розповісти про фотогенічний скейт пенни борд купить

Отже, фірма Penny була заснована ще в 50-х роках ХХ століття. Її творець Бен Маккей загорівся ідеєю розробити найміцніший і найуніверсальніший скейт, який підійде для спокійного, повільного катання по вулицях. Так з'явився Penny board original.

До переваг цих скейтів можна віднести наступне:

По-перше, це великі коліщатка. Продукція Penny оснастила свої скейти великими, різнокольоровими колесами. Така конструкція зменшує вібрацію при їзді, створює менше шуму, дозволяє пересуватися нерівними вулицями або ґрунтовими дорогами, убезпечує під падіння малодосвідченого скейтера. 

По-друге, це розмір. Пенні Борди бувають двох розмірів: Original 22 і Nickel 27. Вони зручні тим, що їх можна носити з собою в руках або в чохлі, брати у подорожі та на відпочинок. На них комфортно пересуватися вулицями міста, серед перехожий та у скверах.

По-третє, це кольорова гамма. Можна знайти безліч різноманітних кольорів продукції Penny. Від однотонних, пастельних, до різнокольорових, з малюнками. Такий вибір дозволяє будь-якій людині віднайти свій стиль і буди оригінальним з Penny. Як говориться «підібрати під себе».

По-четверте, міцність. Пластик на даному круїзері витримує близько 150 кілограм. Склад матеріалу, з якого зроблена дека, тримається в секреті. В інтернеті можна переглянути безліч відео роликів, де по скейтам Penny проїжджають вантажівки і він просто прогинається під ними, але не ламається. 

До недоліків можна віднести відносно високу вартість скейту. Звичайно різні спортивні торгові марки пропонують покупцям безліч аналогів, за дешевше. Але чи варто купувати вторинні товари?

Купуючи оригінальну продукцію Рenny, ви можете бути впевнені в тому, що це якісний товар, який матиме довгий експлуатаційний термін, гарантію та забезпечить безпечне катання.

Отже, Пенні Борд - це яскравий, якісний, компактний, надійний, простий у використанні та освоєнні круїзер для катання в місті.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

10