Як обрати портативний динамік

Усі полюбляють музику, але постійно слухати та відтворювати її через смартфон не вигідно, хоча б тому, що акумулятори, навіть найновіших моделей телефонів, не розраховані на гучне програвання музики.  Портативные музыкальные колонки – вихід для любителів гучного та довготривалого прослуховування музики.

Але ж як обрати найкращий, оскільки сьогодні на рику портативних динаміків безліч. Нижче ми наведемо поради щодо вибору підходящої моделі саме для вас.

Перш за все, потрібно вирішити мету використання динаміків . Деякі з них можуть бути використані для домашнього прослуховування - інші для вуличного.

Також потрібно звернути увагу на термін служби акумулятора, оскільки це ключовий параметр при виборі динаміку. Середній час роботи пристрою становити від чотирьох до десяти годин, залежно від того, як голосно слухати музику.  

Якість аудіо, а саме частотна характеристика є дуже важливою. Деякі динаміки звучать краще, ніж інші, і це часто є наслідком набагато кращої частотної характеристики.

Від розміру портативного динаміку залежить, як якість звучання так і час програвання музики. За формою вони можуть бути, як прямокутними так і циліндричними.

Водонепроникність, одна з переваг таких динаміків, оскільки за рахунок своєї портативності люди беруть їх з собою на відпочинок та інші місця поруч із водою.

Деякі динаміки мають можливість підключення до іншого динаміка з метою створення стереозвуку.

Якщо ви бажаєте використовувати телефон, як джерело музики, то у будь-яку мить вам може знадобитися зателефонувати. Це можна зробити за допомогою динаміку, у який вбудований мікрофон разом із функціоналом гучномовця.

Як відомо, підключити джерело музики, наприклад телефон або iPod до динаміку, як правило, дуже просто. Однак можна використовувати NFC, щоб обійти налаштування і просто почати відтворювати музику. NFC дозволяє сумісним пристроям підключатися до динаміка через Bluetooth. Мінус полягає в тому, що, хоча iPhone має можливість NFC, він використовується для Apple Pay, і в результаті NFC було присвячено лише цьому з міркувань безпеки. Це означає, що ця можливість корисна лише для телефонів Android.

Отже, при купівлі портативного динаміку варто врахувати вищенаведені характеристики, які будуть важливими при остаточному виборі.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

9