Як обрати світильник для ванної кімнати

Ванна кімната - це те місце, де людина може розслабитися, поміркувати і помріяти. Дивлячись на дизайн приміщення можна зрозуміти, що любить господар і які його переваги, звички, смаки. Оформити інтер'єр цієї кімнати - лише пів справи, важливо знати, як вибрати світильник у ванну, який прослужить максимально довго. Адже сьогодні на ринку існує надзвичайно великий асортимент товарів для освітлення, а зайшовши за посиланням до інтернет-магазин світильників, можна виважено підібрати найкращий товар для ванної кімнати.

Отже, давайте проговоримо основні правила вибору світильника для ванної.

Визначити, які світильники стельові чи підвісні краще, ви можете, виходячи зі своїх переваг. Для ванної можна вибрати будь-який вид освітлення, але важливо розуміти, що тьмяне світло тут неприйнятне. Це обумовлено тим, що ванна розташована всередині квартири, і джерел природного світла тут немає. Тому необхідно домогтися гарного освітлення за допомогою штучного світла. Значення тут має і загальне освітлення, і додаткові джерела світла. Потрібно знати, що, наприклад, люмінесцентні лампи спотворюють висвітлення. А це не завжди відповідний варіант, особливо, якщо у ванній жінка робить макіяж.

Якщо правильно організувати подачу світла, то можна буде вирішити ще одне питання - візуально розширити простір. Це актуально для маленьких і середніх за площею приміщень. У такому випадку можна розмістити галогенові лапочки близько до стелі, візуально вони будуть виглядати вище, а значить, бажаний ефект розширення простору буде досягнутий.

Ідеальний світильник для ванної повинен поєднувати одночасно і естетичні, і функціональні характеристики. Хороше рішення - витримати всі освітлювальні прилади у ванній кімнаті в одному стилі з іншими аксесуарами.

Сьогодні популярні точкові світильники, і плафони, які можна закріпити на стелі і на стінах. У будь-якому випадку необхідно купувати тільки ті світильники, які спеціально створені для приміщень з підвищеною вологістю. У них враховуються всі вимоги щодо техніки безпеки.

Таким чином, обираючи світильник для ванної кімнати врахуйте розмір вашого приміщення, дизайн та техніку безпеки. А що стосується фантазії, то це рішення лише за Вами.

 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

30