Як оформити кредит з максимально вигідними умовами?

Ситуація, коли терміново знадобилися гроші, знайома кожному. Але далеко не у всіх є близькі люди, які готові допомогти подолати фінансові труднощі. У таких випадках доводиться шукати позики під низький відсоток на платіжну карту. Однак далеко не всі знають, як і де отримати такий кредит, і чи взагалі можливо це.

На сьогодні створений єдиний корисний та цікавий портал vse credity. На ньому зібрані всі банки та кредитні спілки України з коротким описом та їхніми платіжними можливостями. Людина, зайшовши на сайт, одразу може ознайомитися з найнижчим і найбільшим розміром кредиту, відсотковою ставкою та терміном надання кредиту та обрати найвигідніші умови саме для себе. Такий портал дає можливість заощадити час на пошук вигідних кредитних умов для кожного клієнта індивідуально.

У будь-якому випадку, кожна людина хоче отримати позику під низький відсоток. Існує кілька способів, які допомагають зменшити переплату.

Нижче представлені поради, які допомагають оформити кредит з максимально вигідними умовами:

  1. Одним із параметрів, який дозволяє вибрати оптимальну програму запозичення, є чиста кредитна історія. Якщо раніше репутація не була зіпсована простроченням або відмовою від повернення позики, можна розраховувати на схвалення заявки в серйозних великих компаніях. Саме вони пропонують оформити кредит під найнижчий відсоток.
  2. Скоротити ставку також допомагає наявність якісного забезпечення. У більшості випадків це застава. До забезпечення по позиці можна віднести дороге майно, наприклад нерухомість, транспортні засоби, цінні папери, дорогоцінні метали. Важливо, щоб предмет застави мав високу ліквідність, тобто з легкістю міг бути проданий.
  3. Якщо гроші потрібні терміново, зазвичай намагаються знайти мікропозику з низькою ставкою. Відсоток буде менше, якщо збільшити необхідну суму. У МФО при отриманні більшого кредиту ставка зазвичай істотно менше.
  4. Ще один спосіб скоротити відсоток по мікропозиці - оформляти такі кредити на великий термін. Зазвичай при укладанні договору більш ніж на місяць можна розраховувати на істотне зниження відсотка.

 Описані вище варіанти допомагають отримати позику з низькою процентною ставкою. Все інше залежить від вас особисто та від вибору банку чи кредитної спілки.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

131