Як полагодити сантехніку, використовуючи муфта перехідну

За традицією, що залишилася від радянських часів, сантехника це те, чим обладнаний санвузол. Чи можна встановити сантехніку своїми руками, не звертаючись до професіоналам? Цілком, але треба відноситись до цих робіт серйозно та передбачити всі деталі. 

Перше, що потрібно зробити, накреслити план розведення водопровідних та каналізаційних труб з докладними роз'ясненнями, де і які деталі або пристрої будуть знаходитися і в якій послідовності з'єднуватимуться. 

Далі необхідно визначити, які труби будуть встановлюватись: поліпропіленові або металопластикові. Важливо також вирішити, чи будуть ховатися труби в стіну або залишаться на виду. В першому варіанті переважніше використовувати поліпропіленові труби, для спаювання яких потрібен спеціальний пристрій, що забезпечує герметичність з'єднань. Металопластикові труби можна монтувати за допомогою різноманітних перехідників та муфт, наприклад таких - https://vsefitingi.in.ua/mufta/perehodnaya/

У приміщенні, де буде проводитися монтаж сантехніки, потрібно демонтувати старе устаткування і очистити його від будівельного сміття. Якщо проводиться косметичний ремонт, а труби будуть укладатись закритим способом, то необхідно передбачити одночасне виконання всіх необхідних процедур. Труби попередньо нарізають на відрізки потрібної довжини і з'єднують. 

Коли труби укладені, приміщення підготовлено, час приступати до встановлення ванни, унітазу, біде, раковини, бойлеру. Як правило, до сантехнічних приладів додаються інструкції по монтажу не полінуйтеся уважно прочитати. Зверніть увагу на деякі деталі. 

Установлюючи унітаз на на керамічній підлозі підкладіть під нього висічену за формою основу, шматок лінолеуму або резину. Зазвичай його кріплять спеціальними шпильками, але в деяких випадках можна скористатися епоксидним клеєм і просто приклеїти його. 

Чугунна ванна повинна мати заземлення. Коли в квартирі немає спеціальної системи заземлення, майстри часто замикаються проводом з водопровідною трубою. Врахуйте, що такий варіант можливий тільки в тому випадку, якщо в ванній кімнаті немає електричних приладів. 

Отже, монтаж сантехніки своїми руками, можливо, відніме багато часу, але заощадить значну суму.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!