Як правильно підібрати дитячі надувні кола?

Як правило, батьки намагаються привити своїй дитині любов до купання з самого раннього віку. Влітку цьому сприяють поїздки до моря, озера, на річку., а взимку - походи в басейн або звичайні водні процедури у ванні. Для того щоб купання було безпечним, необхідний дитячий круг для плавання, який підбирається в залежності від віку і фізіологічних особливостей дитини.

Надувний круг призначений для того, щоб навчити дитину плавати і зробити ці уроки максимально безпечними.

Сучасні плавальні кола бувають декількох видів:

  • з сидіннями;
  • з вирізами для ніг;
  • в формі тваринного і т.д.

Безумовно, надувні круги для плавання у вигляді тварин та інших цікавих персонажів дуже подобаються дітям, проте варто особливу увагу звертати на їх якість і пам'ятати, що купання повинно здійснюватися виключно під наглядом батьків.

Для самих маленьких існують зручні кола з ремінцями, що дозволяють надійно зафіксувати дитину.

На що варто звернути увагу при виборі надувного кола?

Вибираючи товари для відпочинку на воді, наприклад, на сайті https://totosha.com.ua/g20550711-naduvnye-krugi, завжди в першу чергу звертайте увагу на їх якість. Перевагу краще віддавати відомим виробникам. Надувні кола можуть виготовлятися з різних матеріалів, однак найбільш якісним і міцним серед них вважається ПВХ. При цьому на упаковці має бути позначка, що це екологічно безпечний товар.

Не менш важливо, щоб плавальний аксесуар підходив дитині за розміром. Якщо дитячий надувний круг підбирається для малюка віком до трьох років, діаметр вироби повинен бути не більше 50 см, а для дітей старшого віку - мінімум 60 см. При цьому потрібно враховувати і фізіологічні особливості дитини.

Не варто намагатися заощадити, так як дешева продукція швидко втрачає свій зовнішній вигляд, починає тріскатися фарба, вилітають заглушки, і з'являється неприємний запах. Такі плавальні засоби можуть проколотися в самий невідповідний момент, що є прямою загрозою безпеці на воді. З цієї причини підбирати дитячі кола краще в спеціалізованих магазинах або на сайтах, де вам нададуть гарантії якості і допоможуть вибрати відповідну модель.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

85