Як продовжити життя дитячому одягу?

Нікуди правди діти: більшість батьків хочуть знайти магазин, де можна купити дитячий одяг дешево. До того ж придбана річ не має виказувати своєї низької ціни ні виглядом, ні якістю, гідно зносити всі випробування, які малюки будуть їм неодноразово влаштовувати. Така мрія є виправданою та, на диво, здійсненною: немає ж нічого неможливого. Але окрім того, існують два основних принципи, які допомагають не розчаровуватись придбаним одягом відразу ж після першого вдягання чи прання, зробити цю річ більш довговічною. Які саме? Розповідаємо далі.

Правильний догляд – запорука успіху

Звісно ж, кожна річ потребує догляду. Одяг тут не виняток, а радше навпаки яскравий приклад. Дітки – ще ті непосиди, вони набагато активніші за нас, дорослих, підкоряють гірки, досліджують пісочниці та калюжі, відповідно їхні штани та футболки доводиться прати чи не після кожної прогулянки. А часте прання, на жаль, може позначатись на зовнішньому вигляді речей. Аби цей вплив зробити мінімальним, слід правильно доглядати за одягом. Як саме? Насамперед, не відрізайте етикеток, або ж якщо вона дуже заважає дитині, то відрізавши, все-таки збережіть її. Не варто нехтувати інформацією на ній, адже завдяки цим вказівкам зможете продовжити життя одягу.

Для прання дитячого одягу рекомендують використовувати спеціальні засоби. Вони, як правило, і більш безпечні для дитини, не містять такої кількості шкідливих речовин, не викликають алергій, а, окрім того, захищають волокна тканини, при цьому добряче очищаючи їх від плям. Тому як мінімум перший рік-другий періть дитячий одяг окремо і спеціальними засобами, призначеними для цього.

Банальна, але корисна порада – не кидати в пральну машину разом з тонкими речами одяг на замочках, адже тоді після прання вас можуть чекати неприємні сюрпризи. Аби одяг не пошкодився, всі замочки слід засувати перед тим, як прати. Звісно, що простіше дотримуватись таких рекомендацій, аніж знову думати, де купити дитячий одяг на заміну.

Ще один важливий пункт – вчасне прання. Не бажано, аби одяг з плямами залежувався. Тоді відновити його до ідеального стану буде ще важче. Тому при можливості розпочинайте боротьбу з плямами в той же день, коли вони з’явились. А от кольорові речі з різними аплікаціями та нашивками краще вивернути на другий бік, аби не ризикувати їхнім виглядом.

Якість, яка допоможе уникнути розчарувань

Другий принцип не потребує від вас ніяких особливих зусиль. Усе дуже просто: аби річ довше прослужила, не виглядала зношеною після першого ж прання, слід купляти дійсно якісний одяг. Зазвичай такою є продукція відомих світових брендів. Вона готова сміливо проходити чимало випробувань, часто пратись і досить довго зберігати чудовий вигляд та стан. Тому краще купити якісну річ і не переживати, як вона виглядатиме відразу ж після першого прання. На жаль, досить часто дитячий одяг, який пропонують на ринку, здатен розчарувати вас вже після того, як ви лиш вперше вдягнете в нього малечу чи виперете. Яскрава річ стає облізлою, розтягується або ж навпаки стає меншою на 1-2 розміри після прання, дуже швидко з’являються катишки.

Коли йде мова про неякісну продукцію, тоді тут, на жаль, навіть ідеально правильний догляд рідко коли здатен допомогти.

А відтак, радимо вибирати одяг відомих перевірених фірм. Тоді у вас значно більше шансів, що й ваша малеча в ній відбігає довгий час, поки не виросте, ще й для молодших братиків та сестричок чи родичів згодиться.