Як придбати машину з США через easyxpress

Ринок машин на території України не особливо радує різноманітністю. Ті іноземні моделі, які ж представлені для покупки, йдуть в одній-двох комплектаціях. У зв'язку з цим багато хто замислюється над тим, щоб купувати автомобілі за кордоном. І дивного тут нічого немає: є достатньо багато переваг у даному способі придбання.

Однак, щоб залишитися задоволеним після оформлення документів і отримання машини, слід вибрати надійну компанію, що займається цими питаннями. Розглянемо компанію Изи экспресс, яка професійно допоможе вибрати Вам автомобіль з Америки. Пригон авто з США на Easy Xpress дасть Вам гарантії, безпеку та спокій, що Ваш автомобіль буде доставлений в найкращому вигляді та з повною комплектацією.

Переваги машин з США

Головною перевагою, як уже було згадано раніше, є великий вибір виробників і моделей з різною комплектацією. Так як на території Сполучених Штатів в цій галузі спостерігається дуже великий рівень конкуренції, машини навіть з базовим виконанням мають високий рівень комплектації. Але це не є єдиною сильною стороною. Наприклад, в число інших переваг входить доступна вартість, що є абсолютною перевагою у порівнянні з відчизняним ринком.

За статистикою, незважаючи на формальності (доставку, розмитнення, оплату отримання самої послуги і т.д.), придбання машини з США обходитися на 20-30% дешевше, ніж в Україні. Це стосується як б/в автомобілів, так і нових.

Іншою перевагою є надійність оформлення угод. На території США незаконні махінації з машинами строго присікаються і караються законом. Тому дуже малий відсоток населення в даному випадку йде на ризики і вдається до шахрайства: ймовірність потрапити на такого продавця дуже маленька. Крім цього відомості про автомобіль в повному обсязі є в національній базі даних Carfax: для перевірки можна заглянути туди.

Також не варто переживати за заправку. Деякі автолюбителі вважають, що машини, пригнані з США, потрібно заправляти виключно 95 бензином. Але це помилка. Велика частка американських машин без проблем їздить на 92.

Іншим позитивним моментом є той факт, що можна купити машину з невеликим пробігом. Це відбувається тому, що американця дуже часто змінюють свої транспортні засоби на нові, не встигнувши як слід покористуватися.

Отже, покупка автомобіля з США - гарне рішення. За підсумком виходить, по-перше, вигідно з фінансової точки зору, по-друге, гарантується придбання якісної машини, яку не доведеться ремонтувати відразу після покупки.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: