Як вибрати чоловічі плавки?

Сьогодні на прилавках магазинів плавки для басейну представлені в такому широкому асортименті, що недосвідчений покупець просто губиться в їх різноманітті. У підсумку, в абсолютній більшості випадків чоловіки вибирають плавки для басейну виключно по першому враженню. А воно, як відомо, часто буває оманливим. Давайте не будемо кидати гроші на вітер і спробуємо розібратися, як купити плавки для басейну і які моделі підійдуть саме вам.

Класичні плавки

Найбільш популярними і поширеними, як і раніше, залишаються класичні плавки. Вони бувають в «обтяжку», або зі спеціальним «збільшуючим» дизайном, а також, плавки з тонкої тканини. Всі моделі комфортно носяться. Висота талії може бути звичайною (бікіні-стиль), трохи низькою (mid) і ультра-низькою (low). Як правило, такі плавки роблять з тканини, яка містить 50% натуральних волокон і 50% синтетики. Найкращі плавки такого формату будуть чоловічі плавки ARENA

Плавки-шортики

Наступний вид це плавки-шортики або «плавки-боксери», що представляють собою вузький варіант класичних чоловічих трусів. Багато боксерів і шортиків зараз зроблені так, щоб навмисно підкреслити або збільшити чоловічу «фігуру». Є моделі і з дуже низькою талією.

Третій варіант, до якого все більше схиляються модні тенденції останнього часу - шорти для плавання. Вони відрізняються більшою довжиною (іноді просто майже до колін). У таких плавках-шортах зсередини зазвичай є внутрішні труси-сіточка, які оберігають чоловічі геніталії від тертя об тканину і забезпечують хорошу вентиляцію. Є моделі призначені безпосередньо для пляжу і відпочинку, в яких плавати в басейні буде не зручно. Короткі шорти можуть бути використані як в басейні, так і на пляжі.

Стартові плавки або гідрошорти

Для професійного заняття плаванням є спеціальні моделі: стартові плавки і гідрошорти. У них спортсмени можуть рухатися у воді набагато швидше, до того ж вони забезпечують прекрасну теплоізоляцію.

Отже, обравши вид плавок, наступне, на що потрібно звернути увагу, це колір. На колірне рішення, крім особистих переваг, повинен впливати ваш відтінок шкіри. Для людей зі світлою шкірою вибір плавок м'яких пастельних тонів буде великою помилкою. Візьміть плавальні шорти або класичні плавки для басейну яскравого забарвлення. У моді строкаті малюнки, абстракція і кольорові написи - все, що підкреслює індивідуальність і привертає увагу.

Визначившись зі стилем і кольором, не менш важливо врахувати матеріал, з якого виготовлені плавки для басейну. До недавнього часу найбільш часто чоловічі плавки для басейну і жіночі купальники виготовлялися з матерії, яка на 80% складається з поліаміду і на 20% з лайкри. Така пропорція забезпечує підвищену еластичність вироби і пружність. Але при цьому високоеластична нитка лайкри має властивість руйнуватися під впливом хлору. Виготовлені з 100% поліестеру шорти для плавання прослужать значно довше, але при цьому вони мають набагато більш низьку еластичністю. Оптимальним рішенням є такий склад тканини: 55% поліаміду і 45% полібутілентерфталата (РВТ.). Плавки для басейну з такого матеріалу мають високу зносостійкість, не піддаються впливу хлору і при цьому еластичні і зручні.

Таким чином, ми визначили всі основні нюанси вибору такої важливої частини чоловічого гардероба як плавки для басейну. Пам'ятайте, що це всього лише поради, а остаточне рішення, які плавальні шорти або плавки купити для басейну в цьому році, Ви прийміть самі!

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

16