Як вибрати диван для прихожі?

Диван - це ключовий елемент будь-якої дому, біля якого формується декор. Ось чому він повинен добре "вписуватися" в кімнату. При цьому дуже важливий колір, форма. Крім того, диван повинен поєднуватися з іншими меблями. В цілому, при виборі дивана необхідно врахувати багато деталей, щоб створити гармонію в кімнаті.

Підберіть правильний розмір

При прийнятті рішення про розмір дивана, необхідно враховувати різні аспекти. Огляньте кімнату і з'ясуйте, скільки місця Ви готові виділити під диван і чи є інші предмети меблів, які потрібно там поставити. Можливо, Ви також хотіли б бачити в кімнаті кушетку або журнальний столик. Для того, щоб з'ясувати, які розміри існують, та вже придивитись варіант - завітайте на сайт Eurodivan, де є великий вибір диванів для прихожої https://eurodivan.com.ua/divany/filter-and-dolphin/

З'ясуйте, як буде орієнтований диван

Можливо, це повинно бути першим кроком при виборі дивана. Вирішіть, де буде розміщений диван, щоб знати, що шукати. Якщо Ви зазвичай любите сидіти перед телевізором, саме там і слід розмістити диван. Але, можливо, Вам подобається розважати гостей - в цьому випадку треба створити затишну вітальню перед каміном або баром. Будьте обережні, однак, тому що розміщення дивана паралельно каміна в довгій і вузькій кімнаті може зробити приміщення ще більш вузьким.

Виберіть форму

Прямокутні дивани є найпопулярнішими, але L-образні дивани теж часто затребувані. Залежно від того, наскільки великий диван Вам потрібен, і як  та де бажаєте його поставити, можна також розглянути круглу форму, широкий диван з подушками.

Знайдіть правильний матеріал оббивки

Важливо також визначити свої пріоритети при виборі матеріалу оббивки для дивану. Наприклад, якщо Ви бажаєте, щоб вітальня виглядала елегантно і стильно, можна зупинити вибір на класичному шкіряному дивані від магазину Eurodivan. Тканина вважається більш непрактичною. Найміцніші варіанти тканини - бавовна, льон і синтетична мікрофібра. Якщо у вас є домашні тварини або маленькі діти, слід триматися подалі від матеріалів, які легко рвуться або брудняться.

Знайдіть свій стиль

Диван повинен відповідати стилю вітальні. Якщо ваша вітальня виконана в стилі мінімалізму, диван також повинен також володіти такими характеристиками. Звичайно, можна спробувати поєднувати різні стилі і, наприклад, поставити вікторіанської диван в сучасній обстановці.

Виберіть розмір і/або принт

Кольорову гаму необхідно підбирати під інтер'єр - це очевидно. Втім, якщо обстановка дозволяє, диван можна зробити і "яскравою плямою" в кімнаті. Не варто також побоюватися принтів - при правильному їх підборі, малюнки лише підкреслять унікальність Вашого інтер'єру.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

130