Як вибрати кондиціонер у приміщення?

Незабаром  на зміну прохолодним весняним вечорам прийдуть теплі – літні. Тому практичні люди вже думають про придбання кондиціонерів Neoclima у Києві чи Київській області в компанії КліматБуд Люди чомусь легковажно підходять до вибору кондиціонера і забувають про те, що він може бути ефективним охолоджуючим рішенням у спеку, або вартісним прикладом, як не треба робити.

Є кілька факторів, які потрібно враховувати При виборі кондиціонера для вашого будинку варто врахувати наступні фактори.

1. Енергоефективність

Як відомо, ціни на електроенергію постійно зростають, тому не хочеться купувати ще один великий енергоємний прилад, тому більшість великих виробників кондиціонерів розробляють власні технології, що призводять до подальшої економії. Особливо це стосується тих кондиціонерів, які мають інверторну технологію.

2. Здоров'я

При виборі кондиціонера варто враховувати особливості, які покращать якість повітря у вашому помешканні. Традиційно, кондиціонери оснащені базовим сітчастим фільтром, який збирає частинки і пил, але деякі сучасні системи включають вбудовані іонізатори, системи ультрафіолетової фільтрації та антивірусні та антиоксидантні фільтри. Тому слід шукати кондиціонер, який підтримує вологу в повітрі кімнати.

3. Дизайн приміщення

Перш ніж відправитися у магазин, щоб підібрати кондиціонер для встановлення у вашому домі, слід виміряти довжину, ширину і висоту приміщення або зони, для якої призначений кондиціонер. Ці вимірювання є критичними для точного розрахунку необхідної потужності приладу.

4. Діапазон робочих температур

Важливо, щоб кондиціонер, який ви купуєте, був розроблений таким чином, щоб міг витримати різні кліматичні умови. Деякі кондиціонери зараз працюють при температурі до -15 градусів, а охолодження можливе навіть тоді, коли зовнішня температура - 46 градусів.

5. Надійність

Надійність є ключовим фактором при виборі кондиціонера. Як і у випадку з найдорожчими приладами, він досить добре зарекомендував себе як бренд, тому варто шукати компанії, які надають якісне сервісне обслуговування.  

6. Дизайн

Не забувайте, що кондиціонер займе чимале місце на вашій стіні. Це може здатися несуттєвим, але важливо продумати, як буде виглядати пристрій у вашому домі.

7. Обмеження встановлення

При встановленні кондиціонера в квартирі можуть виникнути декілька проблем. Зокрема, загальні стіни та невеликі балкони можуть суттєво обмежити кількість місця, де можна розмістити зовнішній блок.

Крім того, при розгляді питання про те, де встановлювати кондиціонер, необхідно враховувати, наскільки гучним може бути пристрій. Тому при встановленні приладу слід звернутися до ліцензованої фірми.

Отже, обираючи кондиціонер, врахуйте вищеперераховані фактори, це допоможе уникнути непорозумінь у майбутньому.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

39