Як вибрати шини?

Незабаром погода стане прохолоднішою, а, отже, у найближчому майбутньому перед багатьма автолюбителями країни постане проблема та питання вибору зимової гуми https://asva.ua/catalog/by_size/?tire_diameter=15&tire_height=65&tire_width=195 на черговий сезон.

Об'єктивного способу вибору зимової гуми поки що немає, тому розглянемо можливі варіанти вибору:

1. Вибір по картинках в Інтернеті. Цей спосіб досить сумнівний, тому що в цьому випадку нічого неможливо сказати про якість зимових шин.

2. Спосіб вибору гуми, виходячи з ваших потреб. Саме цей спосіб дасть Вам  адекватні результати.

Виходити потрібно з того, в яких умовах ви збираєтеся експлуатувати зимову гуму.

Особливу увагу слід звернути на 2 фактора: планований пробіг автомобіля за сезон та планована максимальна швидкість.

Чим більше пробіг автомобіля за сезон, тим сильніше зноситься гума і тим вищі вимоги до неї слід пред'являти.

Планована максимальна швидкість також дуже важливий параметр. Зазвичай шини з більш високої цінової категорії розраховані на швидкості понад 110 км/год., однак якщо ви дотримуєтеся вимог правил дорожнього руху, то вам підійдуть і недорогі зимові шини.

Отже, висновки які потрібно зробити перед вибором конкретної моделі зимової гуми:

1. Якщо ви їздите на автомобілі тільки на роботу та в і при цьому дотримуєтеся правил дорожнього руху, тобто ваш пробіг становить не більше 5 000 - 7 000 тисяч кілометрів за сезон, а максимальна швидкість в місті 60 км/год, а за містом 90, то ви можете вибрати зимові шини абсолютно будь-якої моделі. Різниця буде для вас не помітна і не принципова.

2. Якщо ж ви дотримуєтеся більш швидшого стилю їзди і проїжджаєте за сезон в рази більше, то слід розглядати для покупки тільки більш дорогі моделі  та варіанти гуми. Що стосується вибору між моделями конкретних фірм, то його можна зробити і навмання, тому що мало того, що порівнювати і тестувати шини в магазинах в даний час не дають, так і шини однієї і тієї ж моделі можуть істотно відрізнятися один від одного.