Як вигідно придбати брендовий одяг?

Немає на світі людини, яка б не любила джинси. Ймовірно, в 1873 році Леві Страусс, пошивши першу пару для якого-небудь фермера, навіть і не підозрював про те, яку всесвітню любов судилося знайти його «винаходу». З тих пір пройшло майже півтори сотні років, і тепер джинси - мабуть, єдиний вид одягу, який знайдеться в гардеробі як самого завзятого модника або модниці, так і людини, яка модою абсолютно не цікавиться. Джинси всюди - неважливо, зібралися ви на вихідні за місто або запрошені на гламурну вечірку, в джинсах ви будете почувати себе комфортно і привабливо.

ДЕ КУПИТИ?

Варто витратити півгодини, щоб, переглянувши українські та американські сайти, порівняти ціни і зважитися на користь останніх. Замовити джинси можна як у фірмових магазинах Wrangler, Levi's, Diesel, Lee, Calvin Klein, Moschino,  так і на різних торгових майданчиках США, таких як: Амазон, Zappos і 6pm https://usain.ua/ru/6pm/

ЯК ОБРАТИ?

Знайти ту пару, яка підійде саме вам, не складе ніяких труднощів, необхідно лише озброїтися сантиметром. На більшості сайтів розмірна сітка однакова: вам пропонують вибрати розмір талії «waist» і довжину внутрішнього крокового шва джинсів - «inseam».

Всі розміри вказані в дюймах. Так, наприклад, показник «27W» означає 27 дюймів в талії, а «30L» - довжину штанини від паху і до самого низу. Дізнатися свої параметри можна, вимірявши вашу стару пару: розкладіть джинси на рівній поверхні і поміряйте обсяг талії рівно по лінії ґудзиків. Якщо під рукою є дюймова стрічка, тим краще; якщо ж ні, то розділіть отриману цифру на 2,54 (1 дюйм дорівнює 2,54 см) - це і буде розмір вашої талії.

Довжина крокового шва вимірюється також на рівній поверхні: потрібно акуратно скласти джинси штанина до штанини, потім підняти верхню штанину в протилежну сторону від нижньої, поки не побачите хрестоподібного шва. Прикладіть сантиметрову стрічку до центру хрестоподібного шва і тягніть до самого кінця штанини. Отримана цифра в дюймах - це довжина крокової шва, або «inseam».

Отже, купити американські джинси сьогодні, напевно, хоче кожен. Не дивно, адже джинси з Америки вважаються еталоном як по дизайну, так і за якістю. Більш того, як би смішно це не звучало, в США фірмові джинси коштують значно дешевше, ніж їх менш якісні аналоги в Україні та інших країнах СНД. Так, підібрати шикарну пару Levi's в Америці можна мало не на кожній заправці, заплативши всього 30% від тієї вартості, яку просять за ці речі продавці у нас.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

130