Як за допомогою литих дисків можливо змінити автомобіль?

Автомобільні диски, крім естетики, є важливою частиною безпеки в автомобілі. Очевидно, якщо ви водій і їздите багато, то вважаєте хороші і якісні диски розумним вибором в довгостроковій перспективі як в області безпеки, так і в економічному сенсі. Ви зможете вибрати будь-які автозапчастини інтернет магазин в цьому Вам допоможе. 

Але як же визначитися з дисками, які так змінять ваш автомобіль? Найбільш популярними дисками на сьогоднішній день - є литі. Якщо ви не впевнені, чи стануть такі диски кращими для вашого автомобіля, давайте розглянемо їх переваги. 

Економія грошей Перш за все, практична сторона: ваш транспортний засіб спочатку продається з базовим набором шин і дисків. При кожній зміні сезону, ви повинні змінити комплект. При покупці додаткового набору легкосплавних дисків, ви зможете встановити нові литі диски на інший комплект шин і зберігати його в зібраному вигляді. Як результат не потрібно більше переплачувати за "переобувку". Хочете заощадити ще більше коштів? Тепер ви можете, озброївшись домкратом і гайковим ключем, встановити свій набір коліс самі. 

Зовнішній вигляд 

Припустимо, ви купили автомобіль зі сталевими дисками і ковпаками. У більшості випадків вони не дуже привабливі, у них менше діаметр і це може зробити ваш автомобіль менш цікавим зовні. Набір "легкосплава" більшого діаметру може зробити ваш автомобіль більш привабливим, надаючи йому більш спортивного, або більш вишуканішого вигляду. Це один з найбільш вражаючих способів зробити автомобіль красивіше, в той же час, один з найпростіших. Ви можете вибрати з тисяч дизайнів, кольорів, розмірів і сплавів, щоб зробити свій автомобіль унікальним. 

Покращена керованість 

По-третє, литі диски з великим діаметром можуть поліпшити керованість і дорожню поведінку вашого автомобіля в цілому. Ви побачите велику різницю, так як за рахунок збільшення діаметра колеса, опуститься положення шин, що зробить їх менш сприйнятливими до спотворення, викликаного дією відцентрової сили. 

Проте, перед придбанням вам все одно необхідно отримати консультацію фахівців з вибору правильних дисків для вашого автомобіля, щоб, перш за все, забезпечити відповідність технічним умовам заводу-виготовлювача. Звертайтесь до менеджерів магазину, які допоможуть підібрати диски саме для Вас. До всього цього, в інтернет-магазині можливо купити будь-який інший товар для Вашого "сталевого друга".

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

85