Як заробити на Форексі новачку?

Ринок Форекс є величезною біржою, заробіток на якій здійснюється за рахунок купівлі та продажу валют. Кожен день на ринку Форекс обертається близько чотирьох трильйонів доларів США. Природно, ліквідність його дуже висока. Саме тут трейдери з усього світу купують і продають валюту з метою заробити на різниці курсів, але серед них зустрічаються люди, які шукають легкої нечистої поживи на чесних платформат. До прикладу, шахраї використовують відому та перевірену систему Максимаркетс https://rabota-lugansk.com.ua/maximarkets-lohotron/ в особистих цілях для наживки на новачках.

Багато людей впевнені, що заробляють на Форексі лише одиниці, а решта трейдерів даремно «витрачають час і гроші», цілодобово просиджуючи перед монітором. Є ті, хто вважає, що отримати дохід тут можуть тільки професійні фінансові аналітики. Насправді, це не зовсім так. Існує велика кількість способів отримання доходу на Форексі. І деякі з них цілком доступні «простим смертним». До прикладу, тут https://rabota-lugansk.com.ua/pravdivye-otzyvy-o-brokere-maximarkets/ ви можете ознайомитись з відгуками про брокерів.

Як заробити на Форексі з нуля

Якщо ви раніше читали про Форекс, то напевно розумієте, що почати заробляти тут можна фактично з нуля. Для цього навіть не обов'язково самостійно займатися торгівлею. Якщо у вас є певна сума коштів, які ви готові інвестувати в Форекс, можна віддати їх під персональне управління професійним трейдерам. Вони будуть займатися торгівлею на ринку, а ви - отримувати прибуток відповідно до доходу трейдера. Звичайно, в цьому випадку доведеться оплачувати керуючому комісію. Однак для людини, яка не хоче розбиратися у всіх тонкощах торгівлі, подібний варіант буде ідеальним.

Скільки заробляють на форексі

Це питання задають багато новачків, однак дати на нього однозначну відповідь не представляється можливим. У теорії кожен може отримувати дохід від торгівлі на ринку валют в розмірі і 100%, і 1000%. Однак у реальності все набагато складніше. Якщо дивитися на факти, можна зрозуміти, що навіть досвідчені форекс-трейдери, серйозні компанії зі світовим ім'ям заробляють близько 20% прибутку на рік. У найбільш щасливих трейдерів дохід варіюється в межах 30-40% чистого прибутку. Якась частина цих грошей «повертається» назад в торгівлю, якась йде на сплату податків. Але при достатньому інвестуванні ви все одно зможете непогано заробляти - це незаперечний факт.

Як заробити на форексі новачкові

Одним з популярних способів отримання доходу на Форексі серед новачків є стандартне копіювання угод, які здійснюють професійні трейдери. Це зручно, оскільки новій людині на ринку без досвіду торгівлі досить складно швидко зорієнтуватися в Форексі, самостійно аналізувати ринок. Для копіювання угод навіть створені спеціальні сервіси, які дозволяють виробляти всі дії автоматично. Основне завдання для новачка - грамотно вибрати трейдера, угоди якого він буде копіювати. Оскільки навіть досвідчені трейдери час від часу помиляються і виходять в мінус.

Стабільно заробляти на форекс

Стабільно заробляти на валютному ринку ви зможете традиційним трейдингом, вибравши зручного для вас брокера. Вам доведеться тільки постійно відстежувати курс валют, намагатися купувати її якомога дешевше і продавати за вищими ставками. Зрозуміло, що для цього необхідно певний досвід, однак при належній старанності ви зможете освоїти ринок і визначитися з власною стратегією ведення торгів. Врахуйте, що на Форексі вам знадобляться не тільки знання, а й стійка нервова система. Ринок постійно коливається, слідувати обраному «курсу» іноді буває складно, що призводить до втрати вкладених коштів.

Отже, заробіток на Форексі - не гра в рулетку - хоча багато хто помилково вкладають в валютні операції саме такий зміст. Це холодний розрахунок, заснований на математичних методах, алгоритмах, професійних знаннях і досвіді. З грою його ріднить хіба що азарт, який вимагає приборкання, і нюанси психології, без розуміння яких складно передбачити і зрозуміти поведінку інших гравців на ринку валют.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

89