Які бувають торшери

Мало хто помічає, що торшери відіграють велику роль в освітленні та інтер’єрі будинку, адже вони завжди знаходяться в мало помітних місцях тому й не привертають уваги. Пропонуючи, як широкомасштабне освітлення навколишнього середовища, так і пряме освітлення, підлогові світильники досить універсальні, щоб відповідати будь-якому настрою в просторі. Але знайти саме той, який найкраще підійде вам, справа не з простих. У цій статті ми розповімо, на що звернути увагу при виборі торшерів.

Коротко про будову. Торшери складаються з міцної основи, яка стоїть на підлозі, високого стебла, що простягається від основи і, світла, яке може бути прямим або розсіяним.

Хоч структура залишається однаковою для всіх, торшери мають різні стилі, кожен з яких має свої унікальні функціональні переваги. Вибрати варіант, який задовільнить саме Вас можна на сайті https://www.linija-svitla.ua/catalog/torshery

Найпоширеніший тип підлогових світильників – це торшери призначені для забезпечення загального світла в приміщенні. Вони оснащені традиційним відтінком лампи, який розсіює світло для напівпрямого освітлення, що робить їх чудовими для куточка вітальні або поруч із зручним диваном або кімнатою для відпочинку.

Торшер, який призначений для читання, забезпечує більш пряме, зосереджене світло. Якщо ви шукаєте світильник, щоб прикрасити улюблений куточок, письмовий стіл або місце, де ви виконуєте певну роботу, то обирайте світильник із гнучкою стійкою, що забезпечує пряме потрапляння світла.

Стандартні торшери залишаються досить нерухомими, де ви їх розміщуєте, дуговий торшер може запропонувати трохи більше універсальності. Комбінуючи лампу для читання та навколишню торшер, дугові лампи мають шток, який простягається вгору та назовні. Коли стебло регулюється, ви можете переміщати тінь прямо над простором, щоб більш яскраво його освітлити. Це робить його ідеальним для читання на стільці або роботі за столом. Інші дугові світильники можуть дублювати ефект надмірного світла, розтягуючи шлях вгору і над простором, тому їх можна використовувати над просторами для розмови у вітальні або навіть над обіднім столом.

Очевидно, кожен торшер має свою унікальну естетику. Важливо вибрати торшер, який не тільки добре виглядає, але і відповідає простору, в який ви плануєте його розмістити. Іноді торшер на фотографіях буде чудово виглядати, але важливо враховувати масштаб і те, як буде виглядати лампа у вашому конкретному просторі.