Які електричні прилади необхідні для кухні

Кожна жінка хоча б раз у своєму житті готувала на кухні. Цей процес забирає у господині майже третину дня, години якого вона б використала б на більш приємні речі для себе. На радість сьогодні у магазинах є надзвичайна велика кількість кухонних приладів, що полегшують, пришвидшують і зменшують час перебування на кухні. Сьогодні ми поговоримо пропристрої для швидкого і легкого приготування смачної їжі.

Електричною плитою зараз нікого не здивуєш, але як показує практика цей кухонний прилад вкрай необхідний у господарстві. Ми зараз не говоримо про стаціонарну робочу електричну поверхню, а про портативну электроплиту на 1 конфорку. Цей гаджет завширшки від 25- 44 сантиметрів, керування буває механічне або електронне, перемикач може бути поворотним або сенсорним, робоча поверхня є з нержавіючої сталі, склокераміка та емаль. Отже, така електрична поверхня компактна, практична, не замає багато місця, легка в експлуатації, коштує недорого, люс завжди додаткова поверхня у разі приготування великої кількості страв одночасно.

Піч для піци, за допомогою неї  можна приготувати піцу всього за кілька хвилин. Даний девайс є компактним, його розміри складають 46х38х38 сантиметрів при вазі 12 кілограм. Працює вона від природного газу та приблизно за десять хвилин температура може досягати до 370 градусів Цельсія. Піч оснащена двошаровою поверхнею виготовленої з каменю.

Кухонний гриль, який  керується за допомогою спеціального мобільного додатку, що підтримує платформи Android і iOS, може розігріватися до 130 градусів Цельсія. Його потужність складає близько 1800Вт.

Всі звикли до зручної та надійної мультиварки на кухні, але зараз передові компанії створили нову функціональну мультиварку. Вона здатна підключаться до Iphone за допомогою бездротової технології Bluetooth. Для управління цим приладом зі свого смартфона необхідно встановити на нього спеціальний мобільний додаток, що містить в собі безліч готових рецептів. Потрібно лише завантажити всі зазначені в списку інгредієнти і натиснути кнопку старт.

Це лише початковий список приладів, які можуть бути на кухні у жінки. Ми не говорили про кухонні комбайни, міксери, блендери, печі для випікання хліба тощо. Кожна господиня повинна самостійно обрати для себе необхідні побутові прилади для швидкого приготування їжі.  

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

70