Який текстиль вибрати?

Кожна жінка хоча б раз у житті тримала в руках нитку з голкою, або сиділа за швейною машиною. Але є такі дівчата, для яких виготовлення предметів одягу власними руками приносить заробіток. Цією статтею ми хочеться наблизити жіноцтво до бажання творити руками, як я себе, так і на продаж. На прикладі одного предмету гардеробу – спідниці,  ми розповімо з якої тканини її можна зшити та який матеріал краще обрати для конкретного фасону.

Отже, на сучасному ринку тканина для спідниці представлена ​​в солідному розмаїтті, Холдинг Текстиль-Контакт пропонує десятки запропонованих, враховуючи фасон, стиль, пошиття, призначення нового предмета гардероба.

Серед найбільш поширених видів текстилю, використовуваного для пошиття спідниці, можна виділити:

Бавовна. Як правило, застосовується щільна бавовна. Якщо потрібно пишна спідниця з щільної тканини, то краще використовувати саме цей текстиль. Відмінний варіант для літніх моделей. Приємний на дотик, пропускає повітря.

Льон. Також підходить для створення літніх або демісезонних моделей. Матеріал вважається шляхетним, комфортним. Здатний пропускати вологу і повітря.

Оксамит. Оксамит для літа практично не використовують. Швидше, це варіант для створення урочистого вбрання. Поверхня оксамиту має густий дрібний ворс, що формує красиві візуальні переливи.

Шовк. Це натуральне легке полотно, за допомогою якого можна зробити красивий виріб.

Вовна. Стильний, популярний і, головне, теплий матеріал. Вовняна матерія при пошитті використовується для створення зимових моделей.

Стрейч. Ця тканина для спідниці використовується досить часто. Текстиль представлений у вигляді синтетичних еластичних матеріалів.

Атлас. Гладкий, блискучий матеріал, який використовується при пошитті святкових і повсякденних моделей. Має благородний, естетичний зовнішній вигляд та блискучу поверхню.

Жаккард. Матеріал, який входить в категорію «еліт». Саме тому дуже важливо розрахувати при пошитті, скільки потрібно тканини на спідницю з жаккарда. У більшості випадків, використовується при створенні моделей на вихід.

Вельвет. Якісний і красивий. Моделі з нього виходять вишуканими, але лаконічними на зовнішній вигляд. Вельвет непогано облягає фігуру, надає виробу скромний відтінок шику.

Спідничний текстиль, незалежно від його виду, повинен бути стійким до прання і вигорання. Окрім того, матеріал повинен володіти такими характеристиками, як повітропроникність, зносостійкість, стійкість до багаторазових розтягувань.

Вибір того чи іншого виду текстилю для пошиття багато в чому буде залежати від того, який саме фасон передбачається використовувати.

Наприклад, для моделей «сонце» підходять шифон, батист, тонкий трикотаж і навіть шерсть.

Для «олівців» непоганим варіантом стануть будь-які матеріали, які будуть щільні і не втрачатимуть форму (щільний шовк, трикотаж, твід, вельвет, бавовна, льон).

Для «тюльпана» потрібні матеріали, які будуть створювати м'які складки або будуть добре драпіруватися. Це шовк, бавовна з додаванням штучних ниток, віскоза, сатин.

Вузька. Текстиль для таких моделей повинен бути м'яким і еластичним, тому вибирають тут зазвичай трикотаж середньої щільності, м'яке мереживо.

Пачка. Пошиття здійснюється традиційно з напівпрозорого повітряного текстилю (шифон, фатин).

Отже, обирайте тканину із розумом та перспективою, продумуйте усі варіанти наперед, тоді ваш виріб буде найкращою річчю у гардеробі.