З 1 липня рибалкам загрожує штраф: українцям встановили жорсткий ліміт
Журналіст
Ганна Ткач
02.07.2025 - 08:15
844 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Україна відміняє сезонну заборону на лов раків з 1 липня 2025 року після семимісячної паузи. Тепер рибалки зможуть ловити раків, але лише 30 штук на добу на одну особу. Мета - збереження популяції цих водних мешканців.
Порушення заборони на лов раків може призвести до штрафу або навіть кримінальної відповідальності, у разі шкоди екосистемі. Також передбачена компенсація за кожного нелегально виловленого рака.
Загалом, правила рибальства в Україні дозволяють займатися риболовлею як громадянам країни, так і іноземцям. Є правила та винятки для безплатного рибальства для певних категорій громадян, таких як діти, інваліди та учасники ліквідації Чорнобильської катастрофи.
На загальнодоступних водоймах можна рибалити як з берега, так і з човна, але не більше ніж з п'ятьма гачками. На платних водоймах рибалити можуть лише члени рибальських організацій, також з обмеженням на кількість гачків.
Читайте також
Джилл Байден показала зворушливі фото з Байденом після діагнозу раку
22.06.2026 - 23:52
87 переглянули
Зірка Top Gear Джеремі Кларксон переміг рак простати
22.06.2026 - 17:56
106 переглянули
Анджеліна Джолі вийшла в світ після премʼєри фільму про рак
22.06.2026 - 09:28
185 переглянули
ЄС дозволив водіям категорії B керувати важчими електромобілями
22.06.2026 - 05:08
154 переглянули
Чемпіон світу з риболовлі назвав три найкращі літні наживки
19.06.2026 - 04:36
198 переглянули
Джеремі Кларксон розповів про рак простати та допомогу Україні
18.06.2026 - 07:08
176 переглянули

