З чого почати ремонт у квартирі

Як ми вже знаємо, ремонт це справа досить клопітка і вимагає значних фінансових вкладень. Але, як би там не було, з таким процесом доводилося стикатися кожному, хоча б раз в житті. Тому, варто вчитися на чужих помилках і планувати ремонт заздалегідь. І, неважливо, буде він косметичним в одній з кімнат або капітальним по всьому приміщенню - без плану не обійтися.  Перший пункт, яким Ви повинні керуватися це бюджет. Прорахуйте майбутні розтрати, познайомтеся з властивостями та вартістю будівельних матеріалів. Зверніться за консультацією до професіоналів на сайте.

1. Дизайн, креслення, ескізи.  Уява це хороша штука. Але, вона може бути далека від реальності втілення. Порадьтеся з архітекторами і дизайнерами, які підкажуть, що зараз в моді або який інтер'єр більше підійде під параметри житла. Замовте детальний ескіз або схему з зазначенням кольору, розмірів і розміщенням об'єктів. Свою візуалізацію перенесіть на папір, тоді можна буде побачити в реальності, що варто змінити, де додати, а де прибрати.

2. Все по черзі.  Узгодьте, з якої кімнати почнеться ремонт. Як радять фахівці, в прохідних кімнатах краще працювати в самому кінці. Для тих приміщень, де вже зроблений ремонт, придбайте пінку, яка захистить від пилу, бруду, випадкових пошкоджень і відходів. 

3. Що вибрати: самостійний ремонт чи робота фахівців? Багато хто заперечать, що пофарбувати і поклеїти шпалери можуть і самостійно. Може це і так, але, дивлячись які шпалери. В іншому випадку потрібно буде купувати спеціальні інструменти, деталі, які потім будуть припадати пилом в коморі. Якщо ремонт капітальний, то краще довіритися команді професіоналів, це допоможе уникнути додаткових витрат, зберегти собі нерви, час і цілісність житла 

4.Дотримуємося списку.  Сядьте і складіть список всіх необхідних інструментів. Це в тому випадку, якщо будете самі працювати і ремонт суто косметичний. Якщо масштаби глобальні, запитайте у фахівця, що Вам потрібно купити, в якій кількості і в якій послідовності. Окремо запишіть інструменти, будівельні матеріали, предмети декору, меблі, додаткові деталі. Списки бажано не викидати, а пройтися з ними по магазинах і записати ціни на товар. Так можна побачити суму майбутніх витрат. 

5. Прибираємо приміщення.  Захистіть всі меблі від пошкоджень і бруду, накрийте їх чохлами. Скляні предмети оберніть спеціальною плівкою. Побутову техніку можете акуратно поставити в іншій кімнаті. 

6. Як працювати?  Ви повинні пам'ятати, що будь-який ремонт починається зі стелі. Якщо команда «професіоналів» почала з підлоги, тоді швидко з нею прощайтеся і шукайте тих, хто почне зі стелі. Наступний етап це стіни. Потім підлога. Запам'ятайте, спочатку фарбують, чекають, коли фарба висохне, а потім продовжують. 

Отже, ремонт може зміцнити або зруйнувати сімейні відносини, дружбу. Але, його боятися не варто. Після всього пройденого, результат завжди втішає.

 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

141