З чого почати ремонт у квартирі

Як ми вже знаємо, ремонт це справа досить клопітка і вимагає значних фінансових вкладень. Але, як би там не було, з таким процесом доводилося стикатися кожному, хоча б раз в житті. Тому, варто вчитися на чужих помилках і планувати ремонт заздалегідь. І, неважливо, буде він косметичним в одній з кімнат або капітальним по всьому приміщенню - без плану не обійтися.  Перший пункт, яким Ви повинні керуватися це бюджет. Прорахуйте майбутні розтрати, познайомтеся з властивостями та вартістю будівельних матеріалів. Зверніться за консультацією до професіоналів на сайте.

1. Дизайн, креслення, ескізи.  Уява це хороша штука. Але, вона може бути далека від реальності втілення. Порадьтеся з архітекторами і дизайнерами, які підкажуть, що зараз в моді або який інтер'єр більше підійде під параметри житла. Замовте детальний ескіз або схему з зазначенням кольору, розмірів і розміщенням об'єктів. Свою візуалізацію перенесіть на папір, тоді можна буде побачити в реальності, що варто змінити, де додати, а де прибрати.

2. Все по черзі.  Узгодьте, з якої кімнати почнеться ремонт. Як радять фахівці, в прохідних кімнатах краще працювати в самому кінці. Для тих приміщень, де вже зроблений ремонт, придбайте пінку, яка захистить від пилу, бруду, випадкових пошкоджень і відходів. 

3. Що вибрати: самостійний ремонт чи робота фахівців? Багато хто заперечать, що пофарбувати і поклеїти шпалери можуть і самостійно. Може це і так, але, дивлячись які шпалери. В іншому випадку потрібно буде купувати спеціальні інструменти, деталі, які потім будуть припадати пилом в коморі. Якщо ремонт капітальний, то краще довіритися команді професіоналів, це допоможе уникнути додаткових витрат, зберегти собі нерви, час і цілісність житла 

4.Дотримуємося списку.  Сядьте і складіть список всіх необхідних інструментів. Це в тому випадку, якщо будете самі працювати і ремонт суто косметичний. Якщо масштаби глобальні, запитайте у фахівця, що Вам потрібно купити, в якій кількості і в якій послідовності. Окремо запишіть інструменти, будівельні матеріали, предмети декору, меблі, додаткові деталі. Списки бажано не викидати, а пройтися з ними по магазинах і записати ціни на товар. Так можна побачити суму майбутніх витрат. 

5. Прибираємо приміщення.  Захистіть всі меблі від пошкоджень і бруду, накрийте їх чохлами. Скляні предмети оберніть спеціальною плівкою. Побутову техніку можете акуратно поставити в іншій кімнаті. 

6. Як працювати?  Ви повинні пам'ятати, що будь-який ремонт починається зі стелі. Якщо команда «професіоналів» почала з підлоги, тоді швидко з нею прощайтеся і шукайте тих, хто почне зі стелі. Наступний етап це стіни. Потім підлога. Запам'ятайте, спочатку фарбують, чекають, коли фарба висохне, а потім продовжують. 

Отже, ремонт може зміцнити або зруйнувати сімейні відносини, дружбу. Але, його боятися не варто. Після всього пройденого, результат завжди втішає.