З Києва до Львова курсуватиме двоповерховий електропоїзд Skoda
Журналіст
Пащенко Ірина
29.12.2021 - 12:13
5597 переглянули
Потяг вирушатиме з Києва о 16:41 та прибуватиме до Львова о 00:45. Він зупинятиметься на станціях Вінниця, Хмельницький, Тернопіль.
Укрзалізниця запускає двоповерховий електропоїзд Skoda за маршрутом Київ - Львів. Перший рейс відбудеться 30 грудня.
Про це повідомляє прес-служба УЗ.
Зазначається, що поїзд вирушатиме з Києва о 16:41 та прибуватиме до Львова о 00:45.
Він зупинятиметься на станціях Вінниця, Хмельницький, Тернопіль.
Вагони поїзда обладнані розетками з USB-роз'ємами для кожного пасажира, пеленальними столиками, пандусами та місцями для перевезення людей з інвалідністю, власниками для велосипедів, системами відеоспостереження, кондиціювання, вентиляції, пожежної сигналізації та пожежогасіння, вакуумними туалетами.
Читайте також
Укрзалізниця збільшує кількість дитячих вагонів у поїздах
вчора, 00:44
92 переглянули
Укрзалізниця запускає три нові вагони до Дніпра та Ужгорода
20.06.2026 - 13:00
148 переглянули
Укрзалізниця ініціювала підвищення вантажних тарифів на 45 відсотків
20.06.2026 - 12:20
172 переглянули
Укрзалізниця змінює маршрути поїздів через ремонти
16.06.2026 - 10:48
299 переглянули
Укрзалізниця призначила два додаткові поїзди до Карпат
13.06.2026 - 08:20
368 переглянули
Укрзалізниця перевозить рекордну кількість пасажирів в пік сезону
11.06.2026 - 05:20
393 переглянули

