Зарплата та умови праці в Польщі для українців

Перед тим, як їхати на роботу за кордон, варто дізнатись, яку країну краще обрати для працевлаштування, на яку зарплату ви зможете розраховувати. У нас мова піде про роботу в Польщі для чоловіків та жінок. Чому саме Польща? Це недалеко, та й велика кількість наших громадян уже працює там і має позитивний досвід. Тут можна влаштуватися без знання мови і це не спричинить ніяких незручностей. Для прикладу, в Австрії чи Німеччині набагато важче порозумітися, адже мова зовсім не подібна на нашу. Отже, якщо вам підійде, для прикладу, робота в Польщі на фабриці, ви можете детальніше прочитати про неї з цього джерела: https://visa-pro.com.ua/job/na-fabrytsi/. А ми зупинимось на таких нюансах, як зарплата та умови праці – власне, це те, що найбільше цікавить українців, готових працювати за кордоном.

Рівень зарплат

Одразу зорієнтуємо: чим важча робота, чим більшої вона потребує кваліфікації, тим вище вона буде оплачуватись. Відповідно, якщо вам потрібна добре оплачувана робота в Польщі для чоловіків, варто переглянути наступну інформацію: https://visa-pro.com.ua/stat/dlya-cholovikiv. Наприклад, офіційно працюючи зварювальником ви зможете отримувати біля 18 тис. грн., вантажником – 13,5 тис. грн., будівельником – 19 тис. грн. Якщо ж будете претендувати на роботу помічника будівельника, тоді очікуйте на зарплату 14 тис. грн., різноробочого – 13,5-14 тис. грн. Такою буде оплата, якщо працювати 6 днів на тиждень по 8 годин на добу. Проте якщо ви будете зацікавлені заробляти більше, можна працювати довше, про це вже потрібно домовлятись з роботодавцем окремо.

Скільки ж можуть отримувати жінки? Працюючи легально, наприклад, швачкою, ви зможете отримувати біля 15,5 тис. грн., покоївкою – 15 тис. грн. За роботи по прибиранню та по догляду за пристарілими оплата буде складати орієнтовно 14 тис. грн. Ви можете також обрати роботу в Польщі на фабриці, якщо такий варіант вам більше до вподоби. Зазвичай робота в Польщі для чоловіків оплачується дещо вище, адже потребує більших фізичних навантажень.

Умови праці

Зараз від роботодавців надходить багато пропозицій з хорошою зарплатою. До того ж, пропонують офіційне працевлаштування в Польщі, тобто у вас буде змога працювати по контракту. Це вигідно та безпечно. Наприклад, ви можете підписати контракт на роботу в Польщі на фабриці та ще перед виїздом знати, які обов’язки на вас чекають, скільки триватиме робочий день та яка буде оплата. Заздалегідь подбайте про відкриття візи в Польщу, вона має бути робочою. А самі умови праці будуть залежати від місця вашого працевлаштування. Ви зможете як самостійно підшукати для себе житло, так і жити у кімнаті з іншими працівниками, запропонованій роботодавцем. Це може бути або безкоштовно або за мінімальну плату.