МВС нагородило 38 захисників прав дітей: хто отримав відомчі відзнаки
Журналіст
Ганна Ткач
21.11.2025 - 12:42
410 переглянули
Як повідомляє МВС: Катерина Павліченко відзначила 38 представників системи МВС за захист прав та інтересів дітей під час воєнного стану. Співробітники поліції, ДСНС, прикордонної служби та освітні заклади отримали відомчі нагороди. У своєму виступі вона підкреслила важливість їхньої самовідданості та професіоналізму у такі складні часи для України.
Також під час заходу були відзначені вихованки ліцею безпекового спрямування імені Ярослава Кондратьєва, яким було надано стимул до успіху та відчуття відповідальності за майбутнє.
Читайте також
Бред Пітт заявив, що не знав про випускний дочки через ізоляцію від сім'ї
сьогодні, 08:08
37 переглянули
Адміністрація Трампа закликала OpenAI уповільнити реліз нової моделі
сьогодні, 08:04
64 переглянули
Кількість інцидентів із павербанками на борту літаків майже подвоїлася
сьогодні, 07:44
33 переглянули
Трамп змушує OpenAI обмежити доступ до нової моделі
сьогодні, 07:00
53 переглянули
Латвія терміново посилює ППО на східному кордоні після збиття дрона
сьогодні, 04:04
66 переглянули

