Заступник міністра інфраструктури Лавренюк йде у відставку

Чиновник вважає, що за три з половиною роки роботи виконав всі свої функції

Заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк написав заяву про відставку. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

На цьому тижні я офіційно завершую свою роботу в Міністерстві інфраструктури України. Це моє рішення, відповідну заяву я передав керівництву Міністерства", - повідомив заступник міністра.

За словами чиновника, за три з половиною роки він і його команда "пройшли великий, часом, складний, але продуктивний шлях".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    У Києві відклали повний перехід на е-квиток

Моя команда не працювала на публіку чи заради піару, і багато фундаментальних змін залишаться непомітними для пересічного громадянина, але вони стали фундаментальними в побудові нової якісної інфраструктури. Всі наші ініціативи вимагають подальшої підтримки та розвитку, як на рівні міністерства, так і на рівні держави і наших міжнародних партнерів. Так, у нас були проблеми, конфлікти, і все ще є недоліки. Для мене реформа інфраструктури стане успішною, коли громадяни будуть дякувати за якісні дороги, зручні і комфортні авіарейси і класні подорожі залізницею, а для бізнесу будуть зручні умови перевезень. Над цим ще треба працювати", - зазначив Лавренюк.

Він підкреслив, що за період роботи виконав всі свої функції.

Я вважаю, що на цьому перехідному етапі, після зміни керівництва МІУ, моя функція виконана і потрібно рухатися далі. Це життя", - написав Лавренюк.