Найпопулярніше зараз

Збірна України з баскетболу проведе два контрольні матчі з Нідерландами

Збірна України з баскетболу грає матч
Збірна України з баскетболу зустрінеться з командою Нідерландів у двох товариських зустрічах. Фото: glavcom.ua

Збірна чоловіків з баскетболу України готується до контрольних матчів перед пре-кваліфікацією чемпіонату світу-2027. Тренування проходять у Ризі, де команда також проведе матчі проти збірної Нідерландів 24 та 25 липня. Трансляція ігр не передбачена за рішенням тренерського штабу. У складі збірної буде 15 гравців, включаючи Олександра Ковляра, Данііла Сипала та Єгора Сушкіна, які приєднались до команди пізніше. Команда разом з головним тренером Айнарсом Багатскісом готується до важливих матчів проти Швейцарії та Словаччини. Також заплановано спаринг у Хорватії та виставковий матч проти команди Kuntic Academy.

За рішенням тренерського штабу трансляція матчів не передбачена.

Захисники

  • Олександр Ковляр, Будучность, Чорногорія
  • Віталій Зотов, Йонава, Литва
  • Іссуф Санон, ВЕФ, Латвія
  • Ілля Тиртишник, ОраСі Равенна, Італія
  • Михайло Бублик, Київ-Баскет, Україна
  • Егор Сушкін, Київ-Баскет, Україна

Форварди

  • Володимир Конєв, Дніпро, Україна
  • Іван Ткаченко, Міттельдойчер, Німеччина
  • Артем Ковальов, Тангеран Хоукс, Індонезія
  • Олександр Липовий, Колоссос, Греція
  • Андрій Войналович, Сабах, Азербайджан
  • Вячеслав Бобров, ВЕФ, Латвія
  • Владислав Семерич, Індіан Хіллс, США

Центрові

  • Данііл Сипало, Дніпро, Україна
  • В'ячеслав Кравцов, Борнео Хорнбіллз, Індонезія

Як повідомляє glavcom.ua: Головний тренер – Айнарс БагатскісАсистенти – Сергій Гладир, Валерій Плеханов, Раймондс Фелдманіс

Календар матчів збірної України в групі А

6 серпня20:00 Швейцарія – Україна

9 серпня17:00 Україна – Словаччина

16 серпня17:00 Україна – Швейцарія

20 серпня19:00 Словаччина – Україна

Збірна чоловіків з баскетболу України активно готується до відбіркових матчів перед чемпіонатом світу-2027. За рішенням тренерського штабу, трансляція ігор не буде проводитися, а команда у складі 15 гравців вже готується до зустрічей зі збірними Швейцарії та Словаччини. Варто відзначити, що до збірної приєднались гравці з різних країн, які доповнюють склад та допоможуть українській команді у досягненні поставленої мети.

Читайте також

Реклама