Зеленський доручив активізувати контакти з США щодо ППО та запровадив санкції проти китайських компаній

Зеленський зустрічається з американськими представниками у Вашингтоні
Президент України наказав посилити співпрацю зі Сполученими Штатами в сфері протиповітряної оборони та запровадив обмеження стосовно китайських бізнес-структур.

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з військовим командуванням наприкінці 1231-го дня війни, під час якої обговорив ситуацію на фронті та операції українських сил на російській території. Глава держави доручив міністру оборони та головнокомандувачу активізувати контакти з американською стороною для прискорення реалізації критично важливих поставок.

"Ми маємо зараз необхідні політичні заяви та рішення, і потрібно їх якнайшвидше реалізувати для захисту наших людей, для захисту наших позицій", - заявив Зеленський.

Президент підкреслив критичність поставок протиповітряної оборони та інших елементів постачання від Америки, від яких залежить порятунок життів українців та захист міст і сіл. Керівник держави повідомив, що цього тижня готуються формати зустрічей українських військових і політичних команд з американською стороною.

"Чіткі докази цього є. Деталі знаходять у збитих 'шахедах'", - підкреслив Зеленський.

Також Україна синхронізувала ще три пакети санкцій ЄС у своїй юрисдикції, продовжуючи зміцнювати тиск на агресора.

Український президент Володимир Зеленський під час наради з військовим командуванням підкреслив важливість інтенсивувати контакти з американськими партнерами для отримання необхідних поставок та допомоги у захисті життів та територіальної цілісності України.

Читайте також

Реклама