Найпопулярніше зараз

Зеленський нагородив енергетиків ДТЕК: хто отримав державні відзнаки

Зеленський нагородив енергетиків ДТЕК
Професіонали ДТЕК відзначені урядовими нагородами за внесок у енергетичний сектор України. Фото: Главком

Нагородження енергетиків України

Як повідомляє Главком: Президент України Володимир Зеленський нагородив 8 енергетиків компанії ДТЕК державними нагородами за їхній внесок у підтримку стійкості енергосистеми. Ці нагороди підкреслюють важливість щоденної роботи енергетиків, які рятують і відновлюють енергосистему країни та мережі після ворожих атак.

Серед нагороджених

  • Едуарду Кашкову присвоєно звання Заслужений енергетик України.
  • Валентина Астафʼєва, Олександр Зінченко та Віталій Колісник відзначено орденом За заслуги III ступеня.
  • Ігоря Пустовойта нагороджено орденом За мужність III ступеня.
  • Руслан Лобанов та Микола Поляков отримали медалі За працю і звитягу.
  • Павло Поляков був нагороджений орденом За доблесну шахтарську працю III ступеня.

Раніше 11 енергетиків ДТЕК також було відзначено державними нагородами президента за повернення світла після обстрілів. Ці нагороди стали визнанням відданості та професіоналізму енергетиків, які забезпечують стабільність енергетичної системи України.

Нагородження енергетиків в Україні підкреслює критичну роль цього сектору в умовах війни, коли енергетична інфраструктура часто стає мішенню для ворожих атак. Державні нагороди служать не лише визнанням особистих досягнень, але й важливим сигналом підтримки для всіх працівників галузі, які щоденно працюють над відновленням та захистом енергосистеми країни.

Читайте також

Реклама