Зеленський про розмови Путіна та Макрона
Журналіст
Пащенко Ірина
20.12.2022 - 08:34
4467 переглянули
В одному з останніх інтерв'ю Володимир Зеленський доволі скептично висловився стосовно розмов Макрона та Путіна. За його словами з ним доволі мало толку.
Еммануель має право чинити так, як він хоче, але це триває з 2019 року. Я не думаю, що це приносить плоди.
За словами Зеленського, зв'язуватися з Путіним, означає, кожного разу розмовляти з новою людиною. Все, що говорить президент Росії, потім виявляється тільки марними сподіваннями. Розмовляти з ним про серйозні гарантії для України чи розв'язувати політичні питання на довгий строк майже неможливо.
Саме нестабільність Путіна, за думкою Зеленського, робить будь-які переговори марними.
Читайте також
Ватикан вступає у суперечку з адміністрацією Трампа
сьогодні, 05:40
2 переглянули
Мадяр святкує 30 років шлюбу з дружиною, яка воює пліч-о-пліч
сьогодні, 04:52
29 переглянули
СБУ уразила кораблі РФ та С-400 у Криму за 40 днів
сьогодні, 04:44
27 переглянули
Рок-музикант Бахарєв заявив, що всі українці будуть на фронті
сьогодні, 04:40
30 переглянули
Сибіга їде до Кореї та Японії за підтримкою для України
сьогодні, 04:24
40 переглянули

