Зеленський оголосив про перезавантаження енергетичного регулятора: що зміниться
Журналіст
Ганна Ткач
16.11.2025 - 14:10
802 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Президент України Володимир Зеленський оголосив про запуск реформи у сфері енергетики. Він зазначив, що потрібно оновити регуляторів, щоб зробити управління в цій галузі більш ефективним та прозорим.
Особливу увагу президент приділив Агентству з розшуку та менеджменту активів (АРМА). Його мета полягає в аудиті активів, які колись належали російським структурам чи особам з російськими зв'язками. Після цього заплановано їх приватизувати або використовувати на користь держави.
"Всі ці об'єкти мають працювати на сто відсотків на користь України, для забезпечення нашої обороноздатності та поповнення державного бюджету", - підкреслив Зеленський.
Український президент Володимир Зеленський анонсував початок реформ у сферах енергетики та управління активами з метою підвищення ефективності та прозорості діяльності в цих галузях.
Читайте також
Росія вночі вдарила по енергетиці Одещини: є постраждалий та пожежа
вчора, 23:20
67 переглянули
Свириденко на URC-2026 обговорила з Естонією рух України до ЄС
вчора, 19:01
80 переглянули
Українські удари залишили Крим без світла та пального
вчора, 17:52
67 переглянули

