Зеленський заявив про прагнення до миру "якнайшвидше"
Як повідомляє hvylya.net:
Президент України Володимир Зеленський повідомив про посилення дипломатичних зусиль для швидкого закінчення війни. Глава держави поділився цією інформацією на своїй сторінці в соціальній мережі X.
"Ми продовжуємо працювати з партнерами. Вже були переговори і ми готуємося до інших кроків найближчим часом", - зазначив Президент, підкреслюючи важливість змістовної дипломатії для швидкого кінця війни.
Зеленський заявив, що українці найбільше прагнуть до миру через руйнівні наслідки війни для країни. "Нам потрібен справжній мир, і українці хочуть цього найбільше, бо війна руйнує наші міста і села, ми втрачаємо наших людей", - заявив він.
Ми продовжуємо нашу роботу з партнерами. Вже були розмови, ще готуємось до інших кроків найближчим часом.Дуже важливо, що ми намагаємося зробити нашу дипломатію дійсно змістовною та спрямованою на закінчення цієї війни якнайшвидше.Нам потрібен справжній мир, і українці хочуть…
— Volodymyr Zelenskyy / Володимир Зеленський (@ZelenskyyUa) March 3, 2025
Глава держави підтвердив, що Україна активно співпрацює з американськими та європейськими партнерами для закінчення бойових дій. "Ми працюємо разом з Америкою та європейськими партнерами і дуже розраховуємо на підтримку Америки на шляху до миру", - зазначив Президент.
У своєму повідомленні Зеленський також наголосив на важливості забезпечення безпеки України. "Нам треба зупинити війну і гарантувати безпеку. Мир потрібен нам якомога швидше", - сказав він.
Нагадаємо, Трамп різко відреагував на "найгіршу заяву" Зеленського.
Читайте також

