Найпопулярніше зараз

Зеленський заявив, що війна в Україні більше не в пріоритеті США

Зеленський заявив про зміну пріоритетів
Президент України підкреслив, що американська увага до конфлікту поступово згасає. Фото: Главком

Заява Президента України

Як повідомляє Главком: Президент України Володимир Зеленський заявив, що завершення війни в Україні більше не є пріоритетом для США. Заява була зроблена під час спільної пресконференції з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте. Зеленський зазначив, що Україна наразі не в фокусі уваги Сполучених Штатів, оскільки питання Ірану є більш актуальним для американської адміністрації.

«На жаль, ми знаходимось сьогодні не в фокусі. На мій погляд, Іран – це питання номер один для США, а потім іде питання України». - Володимир Зеленський

Переговори та підтримка

Зеленський також очікує на приїзд переговорної групи з США. Він висловив готовність до будь-якого формату переговорів для завершення війни, включаючи можливу зустріч з російським диктатором Володимиром Путіним.

«Ми перебуваємо на зв'язку з американською стороною щодо наших перемовин. На жаль, ми знаходимось в черзі з цих воєн». - Володимир Зеленський

У той же час, генеральний секретар НАТО Марк Рютте підтвердив, що постачання американських ракет-перехоплювачів в Україну триває.

  • «Хороша новина в тому, що постачання цих критично важливих перехоплювачів зі Сполучених Штатів в Україну триває щодня і щотижня». - Марк Рютте

Ця заява президента Зеленського підкреслює зміщення акценту зовнішньої політики США від України до інших геополітичних проблем, таких як ситуація в Ірані. Це може вплинути на українські зусилля у пошуку дипломатичних рішень для завершення конфлікту, оскільки підтримка з боку США є критично важливою. Водночас, продовження постачання військової техніки з США свідчить про те, що хоч пріоритети змінюються, стратегічна підтримка України залишається важливою для НАТО та міжнародних партнерів.

У контексті нових викликів, з якими стикається Україна, Зеленський висловив готовність до безпосередніх переговорів з Путіним, що може стати важливим кроком у пошуку мирного вирішення конфлікту. Цей аспект переговірного процесу може стати ключовим у відновленні міжнародної підтримки та стабільності в регіоні.

Читайте також

Реклама