Зеленський після розмови з Байденом: «Я серйозно налаштований реформувати Україну»

Зеленський після розмови з Байденом: «Я серйозно налаштований реформувати Україну»

Україна цінує підтримку США на різних рівнях

Президент Володимир Зеленський за підсумками переговорів з президентом США Джо Байденом заявив про те, цінує підтримку США і має намір серйозно проводити реформування країни.

Про це Зеленський написав в Twitter, пише INKORR.com

"Україна цінує підтримку США на різних рівнях. Ми стоїмо пліч-о-пліч, коли мова йде про збереження наших демократій. Я серйозно налаштований реформувати Україну, збільшити прозорість і досягти миру. Американське партнерство має вирішальне значення для українців", - зазначив Зеленський.

Своєю чергою глава ОП Андрій Єрмак розповів, що Байден очікує можливості знову відвідати Україну і запевнив у своїй підтримці в питаннях реформування країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  ЗМІ: “Слугам народу” роздали вказівки, що говорити про досягнення Зеленського за два роки

"Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Сполучених Штатів Америки Джо Байденом. Президент Байден підтримує Україну у всьому, а його команда високо цінує все, що робить президент Зеленський в питаннях реформування країни. Джо Байден додав, що чекає можливості знову відвідати Україну, а також згадав свій виступ в українському парламенті", - написав Єрмак на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також: