Зеленський відповів на заклик Путіна: не збираюся розмовляти з терористами

Президент Росії Володимир Путін минулого тижня порадив Президенту України Володимиру Зеленському щодо Донбасу поговорити з ватажками "ДНР" і "ЛНР".

Глава держави відповів, що не говоритиме з терористами. Про це він розповів в інтерв'ю Financial Times, передає INKORR.com.

Український президент заявив, що хоче провести власну двосторонню зустріч з Путіним, додавши, що “нас хвилює не місце проведення, а зміст”.

Але він сказав, що не погодився б з вимогою російського лідера спочатку провести переговори з лідерами бойовиків на Донбасі.

“Я не збираюся розмовляти з терористами, і на моєму місці це просто неможливо”, — пояснив він.

Зеленський в минулий вівторок у своєму відеозверненні запропонував Путіну зустрітися “в будь-якій точці” Донбасу, де відбувається конфлікт. Звертаючись до Росії, український президент також зазначив, що різні погляди Києва і Москви на минуле і майбутнє можна розглядати не як проблему, а як можливість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Росія оголосила про відведення своїх військ від кордону України

У відповідь президент РФ Володимир Путін відмовився щодо зустрічі на Донбасі, заявивши про готовність обговорити з українським лідером Володимиром Зеленським двосторонні відносини в будь-який зручний час - у Москві, а щодо Донбасу порадив спочатку поговорити з “ДНР” і “ЛНР”.

Після цього в Офісі Президента повідомили, що Президент України Володимир Зеленський відповість на заяву російського лідера Володимира Путіна про готовність обговорити двосторонні відносини.

На тлі таких заяв ватажки "ДНР" і "ЛНР" і собі запросили Зеленського на Донбас. Можливість таких перемовин напередодні відкинув представник української делегації в ТКГ щодо врегулювання ситуації на Донбасі Олексій Арестович.

"Наша позиція принципова, вона полягає в тому, що жодних переговорів з так званими "ЛНР" і "ДНР" не буде і не може бути, навіть в умовному просторі, в режимі "фантастика на другому поверсі", - сказав він в ефірі телеканалу "Україна 24".

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

368