Найпопулярніше зараз

Жінка з Вінниччини намагалася вивезти чоловіка за кордон через фіктивний шлюб

Жінка з Вінниччини потримують чоловіка
Одна з вінницьких жінок вирішила укласти шлюб на папері, щоб допомогти чоловікові покинути країну.

Незаконний виїзд за кордон через фіктивний шлюб

Як повідомляє Главком: Прикордонники викрили жительку Вінницької області, яка намагалася незаконно вивезти чоловіка за кордон, уклавши з ним шлюб. Пара не змогла підтвердити свої стосунки під час прикордонного контролю. Інцидент стався в автомобільному пункті пропуску "Могилів-Подільський", де 62-річну жінку з інвалідністю затримали разом із її 25-річним чоловіком.

За інформацією, шлюб між ними був укладений два місяці тому. Під час перевірки чоловік зізнався, що між ними не було романтики, що викликало підозри у прикордонників. Жінка запропонувала виїзд за кордон за $1 тис., що також стало підставою для детальнішої перевірки їхніх намірів.

Реакція прикордонників

Прикордонники відмовили у пропуску та повідомили Національну поліцію про ознаки злочину відповідно до статті 332 Кримінального кодексу України. Відомо, що в результаті ліквідації 11 схем ухилення від мобілізації було затримано 23 особи, що вказує на системну проблему в цій галузі.

Цей випадок підкреслює важливість контролю за виїздом осіб за кордон та виявлення можливих зловживань у процедурі укладення шлюбів.

Ця ситуація ілюструє не лише проблему з незаконним виїздом осіб за кордон, але й викриває потенційні зловживання у процесі укладення шлюбів, які можуть використовуватись як спосіб ухилення від мобілізації. Зважаючи на поточні умови, такі випадки можуть стати частиною ширшої проблеми, що потребує уваги з боку правоохоронних органів та суспільства в цілому.

Ситуація підкреслює необхідність посилення контролю і перевірок у контексті виїзду осіб за кордон, особливо в умовах воєнного часу в Україні.

Читайте також

Реклама