Жителі Москви та Підмосков'я повідомили про вибухи та роботу ППО
Журналіст
Ганна Ткач
14.03.2025 - 08:20
879 переглянули
У Москві стався вибух на верхніх поверхах будинку
Як повідомляє hvylya.net: Мешканці Москви повідомили про вибух на заході міста, біля Київської вулиці. Очевидці повідомляють, що врізався БПЛА.
Також мешканці повідомляють про вибухи біля Кутузовського проспекту.
Мешканці ЖК "Південна Біца" бачать дим з верхніх поверхів.
Підмосковні Одінцово та Щелково також страждають від вибухів, працює ППО. Безпілотники атакують Московську область.
У Балашисі також сталися вибухи, йде дим.
Безпілотник був збитий біля Троїцька, упав на приватний будинок в селищі Росінтер-2.


Читайте також
Полтавська нафтобаза на Кубані палає вдруге за червень після атаки дронів
сьогодні, 00:08
52 переглянули
Дрони атакували Крим: без світла Сімферополь і Ялта
вчора, 23:04
96 переглянули
Нафтобаза на Кубані палає вдруге за червень після атаки дронів
вчора, 22:48
59 переглянули
Нічні вибухи в Криму: атаки дронів на енергетику знеструмили міста
вчора, 22:24
59 переглянули
Росія готує рекордний експорт нафти через удари дронів по НПЗ
вчора, 21:20
87 переглянули
Росія вбила двох розміновувачів на Херсонщині
вчора, 17:40
76 переглянули

