Найпопулярніше зараз

Знайдено дворічну дівчинку на Львівщині, яку шукали понад 580 людей

Дівчинка, яку шукали більше 580 людей
Дитину, яка зникла, нарешті виявлено, після масштабних пошуків зі сторони понад 580 волонтерів. Фото: glavcom.ua

Як повідомляє glavcom.ua: За даними рятувальників, про зникнення дівчинки близько 18:00 23 червня поліцію сповістила її родичка. За словами якої, Яна вийшла з дому та не повернулася.

Знайдено дівчинку Яну, яка загубилася 23 червня у селі Жупани Стрийського району на Львівщині. Їй два з половиною роки. Про це повідомляє "Главком" з посиланням на ДСНС.
Понад 580 людей, три службові собаки, 12 БпЛА, 22 одиниці спецтехніки, рятувальники, правоохоронці, волонтери Червоного Хреста, місцеві мешканці - всі були залучені до пошуку. Обстежувалися лісові масиви, поля, водойми та прилеглі території. Пошуки тривали безперервно.

Дівчинку транспортували квадроциклом до медиків для огляду та надання необхідної допомоги.

Також, 24 червня, зранку о 05:42 зниклу дитину 2023 року народження знайдено на Закарпатті у селі Розтоки Рахівського району. Місцезнаходження малюка підрозділи ДСНС виявили за допомогою сучасної техніки, наданої шведськими партнерами.

Кількість рятувальників, добровольців та іншого персоналу, задіяного в пошуках дітей, свідчить про велику масштабність операцій з рятування. Дуже важливо швидко реагувати на подібні випадки та залучати всі можливі ресурси для їх вирішення. Над виявленням і безпеці дітей працюють спеціалісти з усієї країни, що поглиблює сподівання на успішний результат.

Читайте також

Реклама