ЗСУ накрили величезний склад боєприпасів окупантів у Харцизьку, він детонує: відео
Журналіст
Ганна Ткач
03.07.2025 - 01:00
938 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Сили оборони України вдарили по складу боєприпасів російських окупантів у Харцизьку на Донеччині. За даними місцевих мешканців, перед вибухом було чутно декілька влучань.
За повідомленнями місцевих мешканців, перед потужним вибухом було чутно декілька влучань.
Після атаки на складі виникла пожежа, почуваються післявибухові детонації боєприпасів. Загалом, масштаби знищення російського об'єкту вражають, але існує ризик поширення застарілих або фейкових відеоматеріалів.
Удар по складу боєприпасів в Харцизьку є однією з акцій України у рамках оборонної стратегії проти російської агресії на сході країни.
Читайте також
Київ відмовився відновлювати Лук'янівський ринок після удару РФ
сьогодні, 05:17
61 переглянули
Ракетний удар по Кривому Рогу: троє загиблих, понад 20 поранених
сьогодні, 04:52
48 переглянули
Ракетний удар по Кривому Рогу: троє загиблих та понад 20 поранених
сьогодні, 04:32
77 переглянули
Сили безпілотних систем вночі вразили понад 60 цілей у Криму
сьогодні, 02:56
58 переглянули
Українець віз бойові набої до Барселони: виявили у Кракові
сьогодні, 01:44
66 переглянули
ЗСУ завдали удару по крейдовому заводу в Білгородській області
сьогодні, 00:12
80 переглянули

