ЗСУ накрили величезний склад боєприпасів окупантів у Харцизьку, він детонує: відео
Журналіст
Ганна Ткач
03.07.2025 - 01:00
940 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Сили оборони України вдарили по складу боєприпасів російських окупантів у Харцизьку на Донеччині. За даними місцевих мешканців, перед вибухом було чутно декілька влучань.
За повідомленнями місцевих мешканців, перед потужним вибухом було чутно декілька влучань.
Після атаки на складі виникла пожежа, почуваються післявибухові детонації боєприпасів. Загалом, масштаби знищення російського об'єкту вражають, але існує ризик поширення застарілих або фейкових відеоматеріалів.
Удар по складу боєприпасів в Харцизьку є однією з акцій України у рамках оборонної стратегії проти російської агресії на сході країни.
Читайте також
ЗСУ завдали удару по заводу ракетних компонентів у Воронежі
сьогодні, 13:28
5 переглянули
На Місяці знайшли доступні поклади глибинних порід після удару протопланети
сьогодні, 13:12
16 переглянули
Кривий Ріг 24 червня оголосив день жалоби через удар РФ
сьогодні, 10:37
50 переглянули
Київ відмовився відновлювати Лук'янівський ринок після удару РФ
сьогодні, 05:17
127 переглянули
Зеленський назвав наслідки ракетного удару по Кривому Рогу
сьогодні, 05:08
65 переглянули

