Чому українці видаляють Приват24 зі своїх смартфонів

Останнім часом від клієнтів ПриватБанку поступають скарги, що стосуються несправедливих блокувань банківських карт, відмов у видачі депозитів, зменшенню кредитних лімітів і тому подібного. 

У мережі нещодавно розповсюджувалася інформація про те, що фірмовий додаток ПриватБанку (Приват24) треба негайно видалити зі свого смартфона й не користуватися ним. Багато хто вірить фактам та відмовляються від додатка.

Причини, чому українці видаляють додаток ПриватБанку (Приват24), необґрунтовані й не підтверджені офіційними органами.

Причина 1. Додаток Приват24 та всі секретні коди зберігаються на одному смартфоні

Багато хто стверджує, що зловмисники, отримавши доступ до вашого смартфона і всіх повідомлень із секретними кодами, зможуть отримати доступ до вашого особистого рахунку і викрасти з нього кошти. Але сам факт викрадення вашого смартфона не дає шансу викрадачеві отримати доступ до вашого рахунку. Такий варіант можливий тільки в тому випадку, якщо ви зберігаєте свій пароль від Приват24 безпосередньо в смартфоні. Термін придатності секретних кодів складає декілька хвилин і після цього, вони стають просто набором цифр і не більше. Спеціалісти не рекомендують зберігати повідомлення від ПриватБанку, в яких повідомляється про баланс вашого рахунку або ж повідомлення, в яких може міститися конфіденційна інформація.

Причина 2. Приват24 вимагає багато дозволів на смартфоні

Всю необхідну інформацію про своїх клієнтів Приват24 знає, а решту ж інформації, вони отримують від інших державних органів.

Причина 3. Поступають дзвінки зі спамом

Багато хто вважає, що після реєстрації в Приват24, на номер телефону починають телефонувати шахраї та інші зловмисники. Практично всі номери українців вже давно поширюються в інтернеті, тому вважати, що наш номер конфіденційний і в безпеці, не варто.

Причина 4. Смартфон з Приват24 швидко розряджається

В цьому випадку, Приват24, як і будь-який інший мобільний банк, виснажує акумулятор рівномірно. Але все залежить від якості самого пристрою.

Серйозних причин, щоб відмовитися від Приват24, немає, оскільки Приват24 перевірений роками й корисний фінансовий інструмент, який полегшує роботу!