Клієнти ПриватБанку скаржаться на відсутність долару
Журналіст
Пащенко Ірина
06.09.2022 - 12:43
4498 переглянули
Українці почали масово залишати скарги на роботу одного з найбільших банків України. В касах ПриватБанку перестали видавати іноземну валюту. Клієнти заявляють, що не можуть знімати готівку з карт, що суттєво впливає на їх роботу та заробіток.
Представники банку заявили, що труднощі не залежать від установи. За їх словами, головна проблема в затримках отримання готівки із-за кордону.
Читайте також
Путін не має сил захистити Лукашенка — Кремль визнав самостійність Білорусі
сьогодні, 00:08
23 переглянули
Колишній глава МЗС Польщі розкритикував рішення президента щодо Зеленського
сьогодні, 00:04
26 переглянули
Росія анонсувала новий обмін полоненими з Україною
вчора, 23:41
38 переглянули
У Криму пожежа на ТЕЦ після атаки дронів залишила пів острова без світла
вчора, 23:28
50 переглянули
СБУ Альфа знищила тисячі одиниць техніки та 20% ворожої піхоти
вчора, 23:24
37 переглянули

